«Lancet Clinic»

«Lancet Clinic»

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Lancet Clinic» — один з провідних Медичних центрів, який має власну клініко-діагностичну лабораторію, хірургічне відділення та стаціонар. В установі пропонують широкий спектр медичних послуг на всіх етапах лікувального процесу - від діагностики і лікування патологій та захворювань до реабілітації
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Арсенальна, 9/11на карті
Печерський м.Печерська

Медичний центр «Lancet Clinic» заснований ще в 2009 році професором Олександром Ларіним на базі Українського науково-практичного центру ендокринних хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

В установі ведуть прийом 20 лікарів з 15 медичних напрямків.

Професіоналізм колективу і інноваційне медичне обладнання медичного центру забезпечують точність обстеження, дозволяє вирішувати складні клінічні завдання в найкоротші терміни.

У медичному центрі «Lancet Clinic» діє нова операційна із загальною хірургією.

В установі приймають з питань:

• гінекології;
  • отоларингології;
  • неврології;
  • кардіології;
  • хірургії.

Крім того в клініці можна отримати послуги якісної ультразвукової діагностики, допплерівського обстеження, лабораторної діагностики.

Марія 03 Червень 2024
Сподобалася клініка, все було чудово у цій клініці.
Ірина 31 Травень 2024
Клініка нормальна, ставлю не найвищий бал, але більш-менш.
Марія 20 Травень 2024
Візит пройшов саме так як повинен - прийняли вчасно, персонал ввічливий, усе було нормально, я отримала усе, що було потрібно.
Алла 08 Квітень 2024
Я дуже задоволена візитом до гінеколога Шаст.
Тетяна 17 Січень 2024
Все прекрасно пройшло. Все сподобалося. Дякую.