Дніпро
Центр хірургії та реабілітації "Геліос" на вул. Ламаній, 17

Акції в мережі клінік Центр хірургії та реабілітації "Геліос" на вул. Ламаній, 17

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Центр хірургії та реабілітації "Геліос" — це сучасне обладнання, досвідчені лікарі, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці центру — лікарі з великим досвідом наукової діяльності та практичної медицини, які володіють найсучаснішими медичними технологіями і методиками. Діагностика, лікування, профілактика, реабілітація, а також надання медичних послуг всім членам сім'ї у рамках програми «Сімейний лікар»
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Соборний
add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
Без района
add_box Алергологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Масаж ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
Соборний
add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00

Check-up "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я"

діє до 30.06.2024

Check-up "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я" Програма обстеження створена для жінок, які дбають про своє здоров'я i хочуть зберегти красу i довголіття. Завдяки чек-aпу можливо отримати оцінку стану здоров'я, виявлення захворювань та отримати рекомендації щодо підтримання свого здоров'я.

1225010450грн
Шевченківський
Центр репродуктології та сімейного здоров'я "Геліос" на вул. В. Вернадського, 18а

Пакет "Постінсультна реабілітація"

діє до 30.06.2024

Відновлення після інсульту – це надзвичайно важливий процес, який вимагає комплексного підходу та високої кваліфікації спеціалістів. Наша реабілітаційна програма створена з урахуванням найкращих світових практик і спрямована на максимально швидке та ефективне відновлення ваших фізичних і когнітивних функцій.

2760022100грн
Без района

Дитячий CHECK UP "ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ"

діє до 30.06.2024

Check-up створений для батьків які дбають про своїх дітей. Завдяки чек-апу можливо отримати оцінку стану здоров'я дитини, виявити захворювання та отримати рекомендації щодо підтримання здоров'я.

60055100грн

Пакет Жіноче здоров'я Максі у клініці Геліос

діє до 30.06.2024

Програма обстеження "Жіноче здоров'я" Максі створена для жінок які дбають про своє здоров'я та хочуть зберегти красу та довголіття. Основна мета обстеження - оцінка стану здоров'я людини, виявлення захворювань та онкопрофілактика

50604400грн
Без района

Пакет "ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ - КАРДІО"

діє до 30.06.2024

Пакет "ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ - КАРДІО"! Програма обстеження створена для людей, які дбають про своє здоров'я. Завдяки пакету можливо отримати оцінку стану здоров'я, виявлення захворювань та отримати рекомендації щодо підтримання свого здоров'я.

29252500грн
Без района

Пакет "ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ - КАРДІО-ПЛЮС"

діє до 30.06.2024

Пакет "ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ - КАРДІО-ПЛЮС"! Програма обстеження створена для людей, які дбають про своє здоров'я. Завдяки пакету можливо отримати оцінку стану здоров'я, виявлення захворювань та отримати рекомендації щодо підтримання свого здоров'я.

53154550грн

Check-up "ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я"

діє до 30.06.2024

Check-up "ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я" Програма обстеження створена для чоловіків, які дбають про своє здоров'я та силу. Завдяки чек-aпу можливо отримати оцінку стану здоров'я, виявлення захворювань та отримати рекомендації щодо підтримання свого здоров'я.

100058350грн
Без района

Пакет "Здорові суглоби - рух без болю"

діє до 30.06.2024

Суглобові проблеми можуть значно обмежувати вашу рухливість та знижувати якість життя. Наш медичний пакет "Здорові суглоби - рух без болю" створений для того, щоб забезпечити вам комплексну допомогу у вирішенні цих проблем, відновити здоров'я суглобів та повернути вам радість руху.

1935016500грн

Пакет "Здорова спина"

діє до 30.06.2024

Біль у спині може значно вплинути на ваше життя, обмежуючи рухливість і викликаючи постійний дискомфорт. Медичний пакет "Здорова спина" розроблений для комплексного підходу до лікування та профілактики проблем зі спиною, забезпечуючи вам здоров'я і комфорт.

2260019200грн

Пакет Жіноче здоров'я стандарт у клініці Геліос

діє до 30.06.2024

Програма обстеження "Жіноче здоров'я" стандарт створена для жінок які дбають про своє здоров'я та хочуть зберегти красу та довголіття. Основна мета обстеження - оцінка стану здоров'я людини, виявлення захворювань та онкопрофілактика

33352900грн