МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Пластична хірургія ... ще
МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) надає широкий спектр послуг різних медичних напрямків. У клініці можна отримати консультації досвідчених лікарів, пройти повну діагностику організму і здати необхідні лабораторні аналізи. У МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна провести хірургічне лікування різного ступеня складності, а професіонали пластичної хірургії здатні скорегувати всі зовнішні дефекти пацієнта
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вадима Гетьмана, 1В на карті
Солом'янський м.Шулявська
add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія Проктологія УЗ-діагностика
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Урлівська, 8на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) - сучасна медична клініка, яка здатна допомогти кожному пацієнту. У МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна отримати консультації різних фахівців, провести хірургічне лікування різного рівня складності, пройти ультразвукове обстеження всіх органів і здати необхідні лабораторні аналізи. Досвідчені фахівці клініки готові надати послуги високої якості як в центрі, так і вдома у клієнта.

Основні напрямки роботи МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic):

• Пластична хірургія
  • Проктологія
  • УЗ-діагностика
  • Флебология

Для всіх фахівців клініки здоров'я пацієнта є головним пріоритетом в роботі. Лікарі клініки постійно проходять курси підвищення кваліфікації, ніж вдосконалюють свої навички, покращуючи якість послуг, що надаються. Лікарі МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) завжди в курсі нових методик лікування та діагностики захворювань.

Переваги клініки МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic):

• наявність в клініці кращого діагностичного та моніторингового обладнання;
  • в МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) працює професійна команда досвідчених фахівців;
  • заявку на запис до лікаря можна оформити цілодобово;
  • зручне розташування клініки, поряд з м. Шулявська.

Як знайти МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

Від зупинки тролейбуса «вул. В. Гетьмана».

Пройти по напрямку руху в бік м. Шулявська. Уздовж будинку пройти кафе «МакДональдс», магазин «КнигарняЄ» і повернути в арку направо. Двір закритий з усіх трьох входів. Хвіртка з домофоном для входу у двір розташована з боку вул. Гетьмана біля магазину “Білоруська цукерня”. Щоб війти у двір, будь ласка, натисніть на домофоні кнопку «2#». Пройти арку і праворуч буде вивіска «Стоматологія» та двері з написом «ВХІД». Увійти в ці двері і піднятися сходинками, Медичний центр «ВВ Клініка» – на 3-му поверсі. Для пацієнтів, яким важко піднятися на 3-й поверх, працює окремий ліфт біля під’їзду в дім.

Від ст. м. Шулявська.

Перейти через підземний перехід на протилежну сторону до магазину «Сільпо». За магазином – три висотних будинки. Двір закритий з усіх трьох входів. Хвіртка з домофоном для входу у двір розташована з боку вул. Гетьмана біля магазину “Білоруська цукерня”. Пройти арку і праворуч буде вивіска «Стоматологія» та двері з написом «ВХІД». Увійти в ці двері і піднятися сходинками, Медичний центр «ВВ Клініка» – на 3-му поверсі. Для пацієнтів, яким важко піднятися на 3-й поверх, працює окремий ліфт біля під’їзду в дім.

Михайло 23 Квітень 2024
Дуже гарні, кваліфіковані спеціалісти працюють у цій клініці. Сама клініка дуже комфортна, чиста та зручна. Ця клініка дуже мені сподобалася.
Анатолій 20 Квітень 2024
В клініці все було добре, зауважень не було
Миколай 15 Квітень 2024
Клиника супер!
Всеволод 10 Квітень 2024
Загалом клініка непогана, але хотілось б щоб у клініці оновили інтер'єр, хочеться чогось ліпшого.
Олександр 10 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень не було