МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Пластична хірургія ... ще
МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) надає широкий спектр послуг різних медичних напрямків. У клініці можна отримати консультації досвідчених лікарів, пройти повну діагностику організму і здати необхідні лабораторні аналізи. У МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна провести хірургічне лікування різного ступеня складності, а професіонали пластичної хірургії здатні скорегувати всі зовнішні дефекти пацієнта
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вадима Гетьмана, 1В на карті
Солом'янський м.Шулявська
add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія Проктологія УЗ-діагностика
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Урлівська, 8на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) - сучасна медична клініка, яка здатна допомогти кожному пацієнту. У МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна отримати консультації різних фахівців, провести хірургічне лікування різного рівня складності, пройти ультразвукове обстеження всіх органів і здати необхідні лабораторні аналізи. Досвідчені фахівці клініки готові надати послуги високої якості як в центрі, так і вдома у клієнта.

Основні напрямки роботи МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic):

• Пластична хірургія
  • Проктологія
  • УЗ-діагностика
  • Флебология

Для всіх фахівців клініки здоров'я пацієнта є головним пріоритетом в роботі. Лікарі клініки постійно проходять курси підвищення кваліфікації, ніж вдосконалюють свої навички, покращуючи якість послуг, що надаються. Лікарі МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) завжди в курсі нових методик лікування та діагностики захворювань.

Переваги клініки МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic):

• наявність в клініці кращого діагностичного та моніторингового обладнання;
  • в МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) працює професійна команда досвідчених фахівців;
  • заявку на запис до лікаря можна оформити цілодобово;
  • зручне розташування клініки, поряд з м. Шулявська.

Як знайти МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

Від зупинки тролейбуса «вул. В. Гетьмана».

Пройти по напрямку руху в бік м. Шулявська. Уздовж будинку пройти кафе «МакДональдс», магазин «КнигарняЄ» і повернути в арку направо. Двір закритий з усіх трьох входів. Хвіртка з домофоном для входу у двір розташована з боку вул. Гетьмана біля магазину “Білоруська цукерня”. Щоб війти у двір, будь ласка, натисніть на домофоні кнопку «2#». Пройти арку і праворуч буде вивіска «Стоматологія» та двері з написом «ВХІД». Увійти в ці двері і піднятися сходинками, Медичний центр «ВВ Клініка» – на 3-му поверсі. Для пацієнтів, яким важко піднятися на 3-й поверх, працює окремий ліфт біля під’їзду в дім.

Від ст. м. Шулявська.

Перейти через підземний перехід на протилежну сторону до магазину «Сільпо». За магазином – три висотних будинки. Двір закритий з усіх трьох входів. Хвіртка з домофоном для входу у двір розташована з боку вул. Гетьмана біля магазину “Білоруська цукерня”. Пройти арку і праворуч буде вивіска «Стоматологія» та двері з написом «ВХІД». Увійти в ці двері і піднятися сходинками, Медичний центр «ВВ Клініка» – на 3-му поверсі. Для пацієнтів, яким важко піднятися на 3-й поверх, працює окремий ліфт біля під’їзду в дім.

Аліна 10 Липень 2024
Ми запізнилися на візит на десять хвилин при, тому що попередили про запізнення. Поки ми приїхали, але це було протягом п'яти хвилин, на наше місце вже взяли іншого пацієнта. І нам довелося очікувати, поки вийде з візиту цей пацієнт. На мою думку, про такі речі потрібно попереджати або хоча б запитувати чи можемо ми взяти перед Вами пацієнта. Вийшло так що поставили просто перед фактом, повна безвідповідальність адміністраторів клініки.
Дмитро 08 Липень 2024
Візит пройшов добре.
Анна 01 Червень 2024
Сподобалася клініка. Було чудово перебувати у цій клініці.
Анна 18 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Було дуже зручно та класно.
Михайло 23 Квітень 2024
Дуже гарні, кваліфіковані спеціалісти працюють у цій клініці. Сама клініка дуже комфортна, чиста та зручна. Ця клініка дуже мені сподобалася.