VitaLine (ВітаЛайн)

Лікувальний діагностичний центр
Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дієтологія, Косметологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Ендокринологія ще

VitaLine - сімейна клініка для дорослих і дітей. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: педіатрія, гінекологія, терапія, отоларингологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, косметологія. У клініці VitaLine можна провести вакцинацію дорослих і дітей ще

• Нд: вихідний

вул. Сергія Данченка 5,. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Сирець

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медико-діагностичний центр VitaLine на Виноградарі - це сучасна клініка, в якій виявляється повний спектр послуг з діагностики, профілактики та лікування різних захворювань у дітей і дорослих. Для жителів району вона відразу ж стала зручним варіантом отримати весь комплекс медичних послуг недалеко від будинку і в комфортній обстановці.

Основні напрямки роботи та послуги медико-діагностичного центру:

• огляди гінеколога і гінеколога-ендокринолога, лікування захворювань шийки матки, проведення кольпоскопії та УЗД, ведення вагітних, скринінг всіх трьох триместрів, фолікулометрія;
  • спостереження педіатра для дітей від новонародженого віку і до повноліття, консультації по грудному вигодовуванню і догляду за малюком;
  • прийом терапевта, лікування гострих і хронічних захворювань, розробка індивідуальних детокс-програм, проведення та розшифровка ЕКГ;
  • консультації ЛОРа та проведення лікувальних процедур, включаючи промивання мигдалин і порожнини носа по Проетцу ( "зозулю"), а також видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів;
  • УЗД на апараті експертного класу та доплерографія для дітей і дорослих;
  • консультації дерматовенеролога дітей і дорослих, проведення дерматоскопії, лікування ЗПСШ, а також вугрової хвороби, атопічного, себорейного і ін. дерматитів, екземи, псоріазу, грибкових уражень, контагіозного молюска, бородавок, папілом та ін .;
  • лікування і ведення пацієнтів з гепатитами (включаючи вірусні), холангітом, холециститом, виразковою хворобою, панкреатитом, алкогольної і жирової хвороби печінки, порушеннями роботи кишечника, дієтологія;
  • ведення пацієнтів з цукровим діабетом та порушеннями ендокринної системи;
  • проведення косметологічних послуг широкого спектра, в тому числі лазерної епіляції.

Клініка VitaLine гарантує своїм пацієнтам такі переваги:

• ефективні і сучасні методи обстеження і лікування відповідно до європейських стандартів;
  • використання техніки і обладнання останнього покоління (зокрема, в центрі проводиться діагностика на УЗД-апараті експертного класу);
  • досвідчені і кваліфіковані лікарі в штаті медико-діагностичного центру;
  • доброзичливу і комфортну атмосферу, привітний персонал;
  • зручне розташування, а також сучасну обстановку в коридорах і кабінетах клініки;
  • доступні ціни без прихованих платежів і непотрібних обстежень;
  • для пацієнтів, які проживають в мікрорайоні, доступна послуга виклику лікаря додому.

У клініці обслуговуються дорослі і діти будь-якого віку. Також ведеться прийом вагітних жінок, які можуть спостерігатися у досвідченого гінеколога і регулярно проходити УЗД-діагностику в VitaLine.

Клиника чистая, на рецепции администратор приятная.

Ольга, 16.11.2020

Комфортно все на гарному рівні. З повагою відношення.

Виктор, 27.04.2020

Дружелюбность на рисепшн стоит повысить. С одной стороны, администратор и анализы распечатала, и такси папе заказала (и СПАСИБО девушке за это огромное), и вроде бы все хорошо сделала, но вот неприветливость, отсутствие улыбки и наоборот ощущение что ты тут не очень-то и желанный гость осталось. Не критично, но если улучшите сервис, то будет точно лучше.

Юрий, 16.07.2019

Првітне відношення до діток! На прийомі дуже уважно все, в кабінеті чистота. Окремо для діток облаштували дитячий куточок в кабінеті, що дуже зручно. Поки дитина бавиться- мама спілкується з лікарем. А в кінці нам ще дали іграшку. Однозначно будемо ходити ще!

Олена , 20.06.2019

Очень приятная атмосфера внутри. Сервис на высоте. Все как-то быстро и легко. Спасибо!

Петр, 20.06.2019
Дивитися всі відгуки