Клиника - «Українська медична група». Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка «Українська медична група»

Клініка
Мережева клініка
Терапія, Андрологія, Косметологія, Урологія

«Українська медична група» — багатофункціональний медичний заклад, який працює в Києві з 1997 року. Профілюючі напрямки — гінекологічний та урологічний. Також надається можливість отримати послуги терапевта, невропатолога, андролога, психолога, дерматолога, кардіолога, масажиста, що забезпечує повний цикл ефективного лікування.

Приватна жіноча консультація «Українська медична група»
Терапія
  • Нд: 10:00-14:00

вул. Стрітенська, 4/13. На карті

Печерський , м.Золоті ворота

«Українська медична група» на вул. Гончара
Андрологія, Косметологія, Терапія, Урологія
  • Нд: 10:00-14:00

вул. Гончара, 8/5. На карті

Печерський , м.Золоті ворота

4.4
Рейтинг клініки
4.4

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Українська медична група» працює в Києві з 1997 року, і позитивна репутація клініки є результатом роботи всієї команди професіоналів: ввічливі адміністратори, уважні медсестри, висококваліфіковані лікарі та сучасна технічна база.

Напрямки клініки

Профілюючі напрямки — гінекологічний та урологічний. Також надається можливість отримати послуги:

• терапевта
  • невропатолога
  • андролога
  • психолога
  • дерматолога
  • кардіолога
  • масажиста

Всі лікарі мають першу та вищу категорії і постійно підвищують свій професійний рівень на курсах, конференціях, тренінгах.

«Українська медична група» надає повний комплекс медичних послуг в області гінекології та в інших галузях, пов'язаних зі здоров'ям жінки.

Тут проводяться:

• постійний прийом гінеколога, гінеколога-ендокринолога, а також лікарів інших спеціальностей;
  • всі види лабораторної діагностики;
  • УЗ-діагностика (в т.ч. без підготовки - вагінальним датчиком);
  • лікування запалень (хламідіоз, гарднерельоз та ін.), захворювань шийки матки, порушень менструального циклу і т.д .;
  • ведення вагітності в терміні до 20 тижнів;
  • інші послуги.

Медичний центр надає послуги європейської якості за доступними цінами. Персонал клініки з увагою і турботою поставиться до всіх Ваших запитів і забезпечить максимально комфортні умови для проведення консультацій і досліджень.