«Українська медична група»

«Українська медична група»

Клініка
3.5
add_box Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Психологія Терапія ... ще
«Українська медична група» — багатофункціональний медичний заклад, який працює в Києві з 1997 року. Профілюючі напрямки — гінекологічний та урологічний. Також надається можливість отримати послуги терапевта, невропатолога, андролога, психолога, дерматолога, кардіолога, масажиста, що забезпечує повний цикл ефективного лікування.
add_box Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Психологія Терапія
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:30 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
вул. Стрітенська, 4/13на карті
Печерський м.Золоті ворота
add_box Андрологія Косметологія Терапія Урологія ... ще
вул. Гончара, 8/5на карті
Печерський м.Золоті ворота
3.5

«Українська медична група» працює в Києві з 1997 року, і позитивна репутація клініки є результатом роботи всієї команди професіоналів: ввічливі адміністратори, уважні медсестри, висококваліфіковані лікарі та сучасна технічна база.

Напрямки клініки

Профілюючі напрямки — гінекологічний та урологічний. Також надається можливість отримати послуги:

• терапевта
  • невропатолога
  • андролога
  • психолога
  • дерматолога
  • кардіолога
  • масажиста

Всі лікарі мають першу та вищу категорії і постійно підвищують свій професійний рівень на курсах, конференціях, тренінгах.

«Українська медична група» надає повний комплекс медичних послуг в області гінекології та в інших галузях, пов'язаних зі здоров'ям жінки.

Тут проводяться:

• постійний прийом гінеколога, гінеколога-ендокринолога, а також лікарів інших спеціальностей;
  • всі види лабораторної діагностики;
  • УЗ-діагностика (в т.ч. без підготовки - вагінальним датчиком);
  • лікування запалень (хламідіоз, гарднерельоз та ін.), захворювань шийки матки, порушень менструального циклу і т.д .;
  • ведення вагітності в терміні до 20 тижнів;
  • інші послуги.

Медичний центр надає послуги європейської якості за доступними цінами. Персонал клініки з увагою і турботою поставиться до всіх Ваших запитів і забезпечить максимально комфортні умови для проведення консультацій і досліджень.

Марина 25 Жовтень 2021
В клініці не зрозумілий прайс! При записі мені була озвучена одна вартість прийому, а після консультації, мені хотіли виставити рахунок за консультацію та схему лікування. Як правило, це входить у вартість консультації. Звичайно, вони не взяли з мене додаткові гроші! Але я більше до них не піду.