Багатопрофільний медичний центр «Лелека», пологовий будинок

Відгуки про клініку Багатопрофільний медичний центр «Лелека», пологовий будинок

add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: - гінекологія - ведення вагітності - пологи - неонатологія та педіатрія- діагностика - хірургія: оперативна гінекологія, флебологія, мамологія, абдомінальна, ендокринна хірургія, урологія, проктологія, баріатрична, пластична, амбулаторна хірургія- ендоскопія (гастро/колоноскопія) Медичний центр «ЛЕЛЕКА» - перший в Україні медичний заклад, акредитований за JCI. Це золотий стандарт якості у сфері охорони здоров’я у світі, що гарантує безпеку пацієнтів на усіх етапах.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Квітки Цісик, 56 (Пуща водиця)на карті
Київська область м.Академмістечко м.Героїв Дніпра
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Анонімно 03 Квітень 2024
Клініка супер, дуже все сподобалося.
Ніна 19 Березень 2024
Клініка на вищому рівні - звернулась саме до них, бо раніше вже відвідувала цю клініку, й знала, що там гарний сервіс.
Галина 14 Лютий 2024
 Мені сподобалося у клініці.
Анастасія 14 Лютий 2024
Сподобалася клініка. У клініці акуратно, чисто, тепло, комфортно, дуже привітний персонал.
Людмила 20 Березень 2023
Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому за потреби, звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.
Аліна 03 Грудень 2019
В клинике очень хороший сервис и очень комфортные, располагающие к себе люди, персонал.
Маргарита 18 Квітень 2018
Все отлично, но цены немного высокие.
Ірина 12 Квітень 2018
Понравилась игровая зона.
Татьяна 18 Січень 2018
Все точно и четко, приняли нормально.