Багатопрофільний медичний центр «Лелека», пологовий будинок

Багатопрофільний медичний центр «Лелека», пологовий будинок

add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: - гінекологія - ведення вагітності - пологи - неонатологія та педіатрія- діагностика - хірургія: оперативна гінекологія, флебологія, мамологія, абдомінальна, ендокринна хірургія, урологія, проктологія, баріатрична, пластична, амбулаторна хірургія- ендоскопія (гастро/колоноскопія) Медичний центр «ЛЕЛЕКА» - перший в Україні медичний заклад, акредитований за JCI. Це золотий стандарт якості у сфері охорони здоров’я у світі, що гарантує безпеку пацієнтів на усіх етапах.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Квітки Цісик, 56 (Пуща водиця)на карті
Київська область м.Академмістечко м.Героїв Дніпра

Багатопрофільний медичний центр «Лелека» - сучасний лікувальний заклад, єдиний в Україні, хто має сертифікацію JCI, надає висококваліфіковану медичну допомогу дорослим та дітям.

Медичний персонал пологового будинку – це команда висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях. Переважно всі фахівці мають науковий ступінь або вищу кваліфікаційну категорію, стажуються у провідних країнах і є учасниками конференцій передових технологій.

«Лелека» - це повноцінний лікувальний комплекс, який включає в себе:

Жіночу консультацію. Профілактика, діагностика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, а також супровід різної складності вагітності (дослідження каріотипу плода, фетальна телеметрія, генетичні дослідження плоду);

Акушерське відділення включає три відділення: відділення патології вагітних, пологове і післяпологове відділення. Усі відділення оснащені сучасним медичним обладнанням із цілодобовим наглядом медичного персоналу.

Гінекологічне відділення. У відділенні використовуються сучасні види діагностики та лікування гінекологічних захворювань: ультразвукові, ендоскопічні, радіохвильові та інші; в залежності від методу лікування та медичних показань проводиться оперативне гінекологічне втручання – гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, вагінальна хірургія, а також естетична пластична гінекологія. Відділення оперативної гінекології працює цілодобово, на високому рівні проводяться як планове, так і позапланове хірургічне лікування.

Відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. У медичному центрі проводиться рання діагностика і надається медична допомога новонародженим з різними патологіями, а також дітям, що передчасно народилися, в неонатальному періоді. Блоки дитячої реанімації оснащені сучасними інкубаторами для новонароджених із системою відеоспостереження. Новонародженим проводять неонатальний скринінг на 59 спадкових захворювань, пульсоксиметрію та аудіологічний скринінг з метою діагностики порушень слуху;

Хірургічне відділення. В «Лелеці» створено всі умови для проведення операцій широкого профілю для чоловіків і жінок. У роботі використовується сучасне обладнання для лапароскопічних, лапаротомічних, гістероскопічних, ендоскопічних та органозберігаючих операцій. Тут проводять операції при варикозі, геморої, холециститі, захворювань щитовидної залози, при фіброаденомі молочної залози, а також операції в урології. Окремим напрямком хірургічного відділення – лікування надмірної ваги та ожиріння за допомогою баріатричної хірургії.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У медичному центрі працюють висококваліфіковані лікарі-анестезіологи, які мають різні види загальної, регіонарної та комбінованої анестезії.

Пацієнтам на вибір надається категорія палат (Стандарт, Комфорт, VIP)

У пологовому будинку «Лелека» вступила в силу оновлена ​​політика знижок і змінилася вартість медичної допомоги.

• Пацієнти, які відвідують Дні відкритих дверей з ведення пологів в «Лелеці» отримують додаткову 5%-знижку на будь-який пакет на пологи.
  • Пологи у пологовому будинку «Лелека»: знижки для пацієнтів, котрі стоять на обліку в пологовому будинку «Лелека» або в клініці «Надія»
    • Пакет «Просто Пологи» 5%
    • Пакет «Стандарт» 5%
    • Пакет «Комфорт» 5%
    • Пакет «VIP» 5%
Даша 22 Червень 2024
Сподобався сервіс.
Марія 10 Червень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. І лікарі й медперсонал всі дуже хороші. Дуже вдячна за чудовий сервіс у клініці.
Ірина 18 Травень 2024
Все було добре у цій клініці.
Анонімно 03 Квітень 2024
Клініка супер, дуже все сподобалося.
Ніна 19 Березень 2024
Клініка на вищому рівні - звернулась саме до них, бо раніше вже відвідувала цю клініку, й знала, що там гарний сервіс.