МЦ «Mediland»

МЦ «Mediland»

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Mediland» — це багатопрофільний медичний центр у м.Києві. Це оперативне лікування, хірургічні втручання будь-якої складності, консультації фахівців найвищого рівня, комфортабельний стаціонар для дорослих та дітей, сучасне медичне обладнання для лабораторних досліджень та діагностики та десятки тисяч позитивних відгуків вдячних пацієнтів та їх близьких! В МЦ діють найвищі стандарти якості обслуговування пацієнтів. Клініка працює при вимкненні світла!!!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Маршала Рибалка, 11-Бна карті
Шевченківський м.Лук'янівська

На сьогоднішній день у розпорядженні наших пацієнтів:

• поліклініка: прийом дорослих та дітей; амбулаторна допомога пацієнтам
  • сучасний хірургічний стаціонар: хірургічне відділення, цілодобовий стаціонар, денний стаціонар, дитячий стаціонар, реанімація та палати інтенсивної терапії
  • центр онкології: клінічний онколог, онкохірургія, хіміотерапія, персональний адміністративний супровід
  • цілодобова травматологічна допомога
  • відділення пластичної хірургії
  • центр медичної естетики та дерматології: ін'єкційна косметологія, апаратна косметологія, лазерна косметологія, тредліфтинг, ліполіз, біоревіталізація, мезотерапія, плазмоліфтинг, ботулінотерапія, догляд за обличчям та тілом, видалення новоутворень, татуаж, IPL
  • діагностичний центр: МРТ, КТ, УЗД, ЕКГ, гастроскопія, колоноскопія, цистоскопія, кольпоскопія, біопсія, гістологічне дослідження
  • сучасна лабораторна діагностика.

Колектив професійних фахівців – найважливіше надбання МЦ!

У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, клінічний онколог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, ЛОР, травматолог, онколог, офтальмолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог та інші

МЦ «Mediland» - перший серед кращих!

Ірина 25 Квітень 2024
Все сподобалось.
Світлана 23 Квітень 2024
Нормальний сервіс, візит пройшов шикарно.
Олена 17 Квітень 2024
Задоволена клінікою, звертатимуся і надалі.
Юлія 17 Квітень 2024
В клініку зверталася не перший раз, гарні враження
Михайло 15 Квітень 2024
Сподобалася клініка.