МЦ «Mediland»

Відгуки про клініку МЦ «Mediland»

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Mediland» — це багатопрофільний медичний центр у м.Києві. Це оперативне лікування, хірургічні втручання будь-якої складності, консультації фахівців найвищого рівня, комфортабельний стаціонар для дорослих та дітей, сучасне медичне обладнання для лабораторних досліджень та діагностики та десятки тисяч позитивних відгуків вдячних пацієнтів та їх близьких! В МЦ діють найвищі стандарти якості обслуговування пацієнтів. Клініка працює при вимкненні світла!!!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Маршала Рибалка, 11-Бна карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
348 відгуків
Антон 16 Липень 2024
Клініка гарна, все добре, дякую.
Людмила 03 Липень 2024
Сподобалась увага персоналу, й взагалі таке комфортне місце, там можна одразу аналізи здати провести діагностики.
Наталя 01 Липень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Варвара 28 Червень 2024
Сподобався прийом та відношення.
Віталій 24 Червень 2024
Чудова клініка, все дуже сподобалося.
Вероніка 19 Червень 2024
Вже не вперше відвідала цю клініку, мені вона подобається.
Віталій 17 Червень 2024
Класна клініка, все було добре, зауважень не було
Вікторія 15 Червень 2024
Я дуже задоволена, все оперативно, швидко. Лікар, Щербаха Андрій Миколайович, дуже делікатний, надав вичерпні відповіді на мої запитання, прийом сподобався
Анна 12 Червень 2024
Все було чудово у цій клініці. Все пройшло чітко та зрозуміло, все повністю влаштувало у клініці.
Євгеній 10 Червень 2024
Лазаренко Оксана Василівна - дуже хороший лікар. Знаємо цього лікаря уже давно, ціло направлено йшли саме до цього лікаря на візит, лікар нам дуже подобається.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right