Grace Clinic

Grace Clinic

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Пластична хірургія Проктологія Сексологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Grace Сlinic – унікальна преміальна клініка краси та здоров`я клубного типу в Україні, що спеціалізується на пластичній хірургії, косметології, естетичній та ендокринній гінекології, урології, флебології, anti-age терапії. Розташована у вишуканому історичному будинку, де панує особлива атмосфера. Клініка працює з 2007 року у центрі Києва і об'єднала в собі найкращі технології, підходи у лікуванні, сервіс 5 зірок та лікарів вузьких спеціальностей.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Grace - це клініка здоровʼя і краси для тих, хто обирає себе. Протягом 16 років тут працюють професійні спеціалісти різних напрямків з великим досвідом.

Клініка спеціалізується на таких напрямках:

• Пластична хірургія, збільшення грудей, підтяжка грудей, зменшення грудей, ринопластика, септопластика, риносептопластика, хірургічне лікування гінекомастії, ліпосакція, ліпофілінг, апаратна пластика, кріополіз Сoolsculpting, бодіконтурінг Bodytite, фейсконтуринг, підтяжка обличчя, пластика обличчя, корекція вушних раковин, ліпоскульптуринг, пластика живота, корекція форми ніг.
  • Гінекологія, в тому числі естетична, профілактичний супровід, оперативна гінекологія, біоідентичні пелети, біоідентична згт, інтимна пластика, апаратна косметологія, ведення вагітності.
  • Anti-age терапія, інфузійна терапія, програми Check Up, сучасні методи діагностики.
  • Косметологія, в тому числі апаратна, для обличчя та тіла, RF-ліфтинг, SMAS-ліфтинг, тулієвий лазер, Ендосфера, LED-терапія, контурна пластика, післяопераційні реабілітаційні комплекси, пересадка волосся.
  • Флебологія (мініфлебектомія, ендовенозна лазерна абляція, склеротерапія, комбінована флебектомія.

Головні переваги Grace Clinic — преміальний сервіс. Від першого звернення до відновлення після операцій або процедур, пацієнти відчувають турботу лікарів та персоналу. Клініка пропонує трансфер на автомобілі Тесла, палати-люкс готельного типу, найсучасніше обладнання, ресторанні дієтичні страви від кухаря клініки.

Раиса 13 Грудень 2018
Все работники клиники очень внимательные - и доктор и ассистент, и сотрудники рецепции. Мне было очень приятно.
Елена 18 Квітень 2018
Нет замечаний.
Юлия 06 Березень 2018
В целом все понравилось.
Валентина 01 Березень 2018
Хорошо обслужили, сделали все анализы.
Катерина 09 Лютий 2018
Очень комфортно.