GRACE Medical Сlub

Клініка
Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Сімейна медицина, Стаціонар, Терапія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Grace Medical Club — це клуб краси та здоров'я преміум-класу, в якому фахівці надають медичні та естетичні послуги в чотирьох напрямках: пластична і загальна хірургія, гінекологія, терапія і косметологія. Лікарі Клубу — доктори і кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, активні учасники та спікери медичних форумів, автори публікацій та професійні коучі в своїх спеціальностях. Be healthy. Be Grace. ще

• Нд: пред. запис

вул. Богговутівська, 14. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Grace Medical Club  це клуб краси та здоров'я преміум-класу з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Тут пропонують медичні та естетичні послуги в напрямках: пластична і загальна хірургія, гінекологія, терапія, косметологія, флебологія, пересадка волосся. Концепція Grace Medical Club передбачає комплексний підхід до здоров'я і краси: не просто надати послугу за запитом, а провести обстеження організму, зібрати аналізи і дати індивідуальну оцінку здоров'я кожному клієнту.

Уже понад 14 років Grace Medical Club є одним з лідерів на ринку естетичної медицини в Україні. Зоряна команда професіоналів, передові методики, ультрасучасне обладнання та персоналізований сервіс - все це спрямовано на те, щоб не тільки здійснити мрію кожного нашого клієнта, але і зробити його шлях до неї максимально комфортним, безпечним і приємним.

Grace Medical Club - це можливість виглядати так, як ви собі відчуваєте. Тут вас не змінюють, а лише допомагають вам стати собою. Ви отримаєте бажану гармонію здоров'я, краси і довголіття.

Діяльність Grace Medical Club побудована на принципах:

• турботи про пацієнта, його комфорт і безпеку;
  • обслуговування на високому рівні;
  • створення результату операції до її проведення, за допомогою унікальної технології 3D моделювання.
  • надання послуг лікарів, кращих у своїй спеціалізації.

Основні напрямки Grace Medical Club:

• Пластична і загальна хірургія
  • Гінекологія
  • Терапія
  • Косметологія
  • Флебология
  • Пересадка волосся

Все работники клиники очень внимательные - и доктор и ассистент, и сотрудники рецепции. Мне было очень приятно.

Раиса, 13.12.2018

Кваліфікований персонал, гарна клініка, приємне обслуговування, мені все сподобалось.

Оксана, 01.02.2018

Супер! Клиника на высшем уровне. Обслуживание и комфорт на высшем уровне. Очень хороший и приятный коллектив. Рекомендую.

Юлия, 14.12.2017

Отлично. Все изумительно. Персонал хороший, очень внимательные, вежливые.

София, 28.11.2017

Все очень понравилось. Спасибо за обслуживание.

Наталья, 24.11.2017
Дивитися всі відгуки