Медичний центр «Особливий»

Медичний центр
Алергологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Логопедія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Ендокринологія ще

Медичний центр «Особливий» - клініка на Подолі. Тут застосовують унікальний для України міждисциплінарний комплексний підхід до діагностики, супроводу та лікування пацієнтів. ще

• Нд: вихідний

ул. Хорива, 3А. На карті

Подільський , м.Поштова площа, м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У медичному центрі «Особливий» працює команда сімейних лікарів, педіатрів і вузькопрофільних фахівців таких як: дерматолог, отоларинголог, офтальмолог, гінеколог, алерголог, ендокринолог, ортопед. Така різнопрофільна орієнтація лікарів забезпечує індивідуальний комплексний підхід до кожної сім'ї.

Послуги медичного центру «Особливий»

• супровід дітей від народження;
  • повний спектр діагностики стану здоров'я та дитини, і дорослих;
  • рання комплексна діагностика рівня розвитку;
  • послуги стоматолога;
  • вакцинація і профілактика;
  • широкий спектр розвиваючих послуг: нейророзвиваюча терапія, сенсорна інтеграція, корекційна педагогіка, логопедія;
  • реабілітаційні послуги.

Ми робили щеплення в клініці. Мені сказали що наступного дня мені зателефонують, щоб дізнатися про наш стан. На жаль нам не зателефонували, у моєї дитини увечері опухла рука після вакцини. Я телефонувала багато разів в клініку, але ніхто не відповів на мій дзвінок. Тільки пообіцяли що зателефонують самостійно щоб дізнатися як ми почуваємось,  у них не правильна указана інформація на сайті графіку,  вони просто дурять на місті людей, їм все одно на стан пацієнта. Я більше ніколи в цю клініку не звернусь

Ева, 09.04.2021

Врач Афанасьева очень грамотный, хороший врач.

Ганна, 20.08.2020

Лаборанты не умеют брать кровь из вены. Была записана на еще один визит бабушка, который прошел вместе с ребенком, то-есть она успела задать один вопрос по поводу своего состояния кожи, полноценную консультацию она не получила. Так как просидели в лаборатории с ребенком. Сначала заплатила за один визит, попозже позже перезвонили из клиники, сказали, что доктор не успела написать заключение второму пациенту, но заключение пришлют на вайбер, и вместе с ним счет. Но по факту детального осмотра не было. И выставили счет, как за два визита.

Рената, 02.03.2020

Неудобно, что с ребенком на руках на 3 этаж идти и нет пандуса для коляски нет.

Александр, 14.02.2020

На приёме были студенты, мне было не комфортно. Считаю, что нужно предупреждать заранее о таком.

Ирина, 03.02.2020
Дивитися всі відгуки