Медичний центр «Особливі»

Відгуки про клініку Медичний центр «Особливі»

add_box Гінекологія Логопедія Неврологія Педіатрія Психологія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Ми - команда відданих своїй справі фахівців. Нас об'єднує спільне прагнення - допомогти якомога більшій кількості родин досягти оптимального фізичного і психічного здоров'я, стати щасливими людьми.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Хорива, 3Ана карті
Подільський м.Контрактова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
17 відгуків
Валерія 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Все було нормально у цій клініці.
Вероніка 04 Січень 2024
Сучасна, охайна клініка, приємний персонал, гарні, приємні спеціалісти, зокрема Волинська Наталія Володимирівна.
Марія 14 Грудень 2023
Все добре, клініка сподобалась.
Сергій 24 Листопад 2023
Лікар, Ковальова Олена, хороший спеціаліст, нам сподобався
Олег 07 Листопад 2023
Все сподобалось у клініці. Привітний персонал.
Лилия 02 Грудень 2021
Очень всё понравилось, и клиника, и врач Айзатулин Рустам Рустамович. Понравилось само помещение клиники - прекрасно всё спланировано, продуманно, уютно. Просто идеально. Очень понравилось.
Ева 09 Квітень 2021
Ми робили щеплення в клініці. Мені сказали що наступного дня мені зателефонують, щоб дізнатися про наш стан. На жаль нам не зателефонували, у моєї дитини увечері опухла рука після вакцини. Я телефонувала багато разів в клініку, але ніхто не відповів на мій дзвінок. Тільки пообіцяли що зателефонують самостійно щоб дізнатися як ми почуваємось,  у них не правильна указана інформація на сайті графіку,  вони просто дурять на місті людей, їм все одно на стан пацієнта. Я більше ніколи в цю клініку не звернусь
Ганна 20 Серпень 2020
Врач Афанасьева очень грамотный, хороший врач.
Варвара 14 Серпень 2020
Чисто светло красиво.
Рената 02 Березень 2020
Лаборанты не умеют брать кровь из вены. Была записана на еще один визит бабушка, который прошел вместе с ребенком, то-есть она успела задать один вопрос по поводу своего состояния кожи, полноценную консультацию она не получила. Так как просидели в лаборатории с ребенком. Сначала заплатила за один визит, попозже позже перезвонили из клиники, сказали, что доктор не успела написать заключение второму пациенту, но заключение пришлют на вайбер, и вместе с ним счет. Но по факту детального осмотра не было. И выставили счет, как за два визита.