Медичний центр «Інститут зору»

Медичний центр «Інститут зору»

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Офтальмологічна клініка «Медичний центр «Інститут зору», надає консультативні, діагностичні, лікувально-профілактичні послуги, а також хірургічну реабілітацію пацієнтів з офтальмологічною патологією як переднього відрізка ока (аномалії рефракції, катаракта, глаукома), так і заднього (судинні захворювання сітківки, відшарування сітківки, вікова макулодистрофія), а також пацієнтів з офтальмологічними ускладненнями хвороб ендокринної системи (цукрового діабету, захворювань щитовидної залози). У клініці працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії та більшість з них мають науковий ступінь (доктора і кандидата медичних наук).
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вишгородська, 69на карті
Подільський м.Дорогожичі м.Лук'янівська м.Мінська м.Героїв Дніпра

Послуги клініки

• Мікрохірургія ока:
    • Удаление катаракты методом факоэмульсификации с имплантацией гибкого искусственного хрусталика; с имплантацией интраокулярных линз (монофокальных, мультифокальных, торических)
    • Рефракционная замена хрусталика с целью коррекции миопии, гиперметропии, астигматизма,
    • Имплантация переднекамерной (факичной) линзы –альтернатива лазерной коррекции зрения.
    • Витреоретинальная хирургия – операции на сетчатке и стекловидном теле: отслоение сетчатки глаза – витректомия; преретинальная мембрана; макулярный разрыв; травмы глаза
    • Окулопластика и реконструктивная микрохирургия: мы выполняем все виды блефаропластик, удаление новообразований, птеригиума, исправление выворота и заворота век, птоза
    • Лазерная микрохирургия: лазерная коагуляция сетчатки; микроимпульсная и селективная лазерная коагуляция сетчатки
  • Субтеноновой ін'єкції кортикостероїдів
  • Діагностика та лазерне або хірургічне лікування глаукоми
  • Оптична когерентна томографія (ОКТ) сітківки, макулярної-гангліонарний комплекс, зорового нерва, передніх відділів ока
  • Ангіографія без контрасту (А-ОСТ)
  • А / В ультразвукове сканування структур очі
  • Комплексне діагностичне обстеження дорослих і дітей
  • Контактні лінзи і окуляри

У зв'язку з пандемією COVID-19 клініка надає послуги з індивідуального прийому пацієнта або декількох пацієнтів - членів однієї сім'ї: під час індивідуального прийому в клініці відсутні інші пацієнти, дає можливість уникнути зайвих контактів.  Вартість: визначається при замовленні.

Ірина 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Валентина 20 Січень 2024
Нормально все пройшло. Клініка сподобалась. У клініці чисто, акуратно, комфортабельно.
Дмитрий 03 Листопад 2023
Все сподобалось, прекрасний медичний заклад, все чудово організовано.
Наталія 11 Липень 2023
Візитом у клініку залишилася дуже задоволена.
Оксана 30 Березень 2021
Хорошая клиника, доступные цены, хорошее оборудование для бесконтактной диагностики глаз.