Медичний центр «Айвіеф Лабораторія»

Медичний центр «Айвіеф Лабораторія»

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Урологія ... ще
Медичний центр «Айвіеф Лабораторія» спеціалізується на репродуктології та гінекології. У клініці працюють висококласні фахівці з великим стажем роботи, діагностику проводять на інноваційних технологіях. Якщо вам потрібно провести репродуктивні і гінекологічні послуги, то вам потрібно звертатися саме в цей медичний центр
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Дарвіна, 1на карті
Печерський м.Хрещатик м.Палац Спорту

Клініка IVF Laboratory - це сучасний медичний профільний центр, який спеціалізується на лікуванні безпліддя методами ДРТ (допоміжними репродуктивними технологіями). Якщо після діагностики причин безпліддя з'ясовується, що медикаментозне лікування не дає результатів, то подружжю, потенційним батькам рекомендується звернути увагу на воспомагательние репродуктивні технології.

Клініка IVF Laboratory використовує сучасне медичне ембріологічного обладнання, штат клініки укомплектований досвідченими фахівцями репродуктологів та ембріологів. Крім цього клініка пропонуємо пацієнтам унікальні методики лікування і широку базу донорських ооцитів і сперми, що дозволяє максимально ефективно використовувати весь арсенал методів ДРТ, а також забезпечити потенційним батькам довгоочікувану вагітність і народження здорової дитини.

Клініка надає такі послуги, як:

• оперативна гінекологія;
  • УЗД по вагітності;
  • пренатальна діагнгостіка;
  • ведення вагітності;
  • психологічна підтримка;
  • методи і способи лікування безпліддя;
  • планування вагітності;
  • лікування чоловічого безпліддя.

Використовує такі методи допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ):

• ЕКО - екстракорпоральне запліднення;
  • ІІ - штучна інсемінація;
  • ІКСІ - Інтрацитоплазматична ін'єкцію сперматозоїда;
  • донорство ооцитів і сперматозоїдів;
  • сурогатне материнство;
  • ПГД - преімплантаціона генетична діагностика;
  • криоконсервация,
  • вітрифікація;
  • кріоперенос;
  • мікрохірургічні операції для лікування обструктивної і необструктивной азооспермии

Штучне запліднення проводиться в клініці з застосуванням сучасних, виключно ефективних технологій і методик, яке дозволяє досягти бажаного результату в найкоротші терміни.

На штучне запліднення в Києві ціна є найбільш доступною в центрі «Клініка репродуктивної медицини IVF Laboratory». Ми надаємо широкий спектр послуг, серед яких найбільш затребуваною залишається гінекологія. Досвідчені фахівці проведуть ретельний огляд, необхідні дослідження біоматеріалу, своєчасне лікування виявлених недуг.

Влада 15 Червень 2021
 Довелось чекати довго свої аналізи. Сказали що будуть готові на наступний день, а я вже випитую третій день і їх досі немає, тому це не дуже професійно так робити. Мені не сподобалось таке відношення з їхнього боку.
Ольга 29 Грудень 2020
Клиника в центре, удобно добираться. Все чистенько, опрятно.
Дарья 15 Вересень 2020
Уютная клиника, есть комната для проведения гигиенических процедур.
Альона 02 Вересень 2020
В самому приміщенні комфортно, є місця де можна почекати на свого лікаря. Адміністратор хороший, все розказала. Лікар хороший спеціаліст, обслуговування гарне. Все роблять по суті, а не здирають гроші. Не призначають купу непотрібних обстежень та аналізів, все тільки саме потрібне. Дуже задоволена клінікою та лікарем, буду звертатись ще!
Надежда 27 Травень 2020
Показалась небольшой, но уютной клиникой, вызывает положительные эмоции.