Медична клініка «Столиця»

Медична клініка «Столиця»

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Аптека в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
Сучасний медичний центр для всієї родини. Медогляди, профогляди, виклик лікаря (терапевта, педіатра, вузьких фахівців) на будинок або в офіс. Прийом ведуть лікарі майже всіх спеціальностей для дітей і дорослих, можна зробити УЗД, ЕКГ, КТ, рентген, мамографію, ендоскопічні дослідження, здати лабораторні аналізи. Денний стаціонар, Нейрохірург, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Травматологія, Урологія, Флебология, Хірургія. Особливістю клініки є комбінація професіоналізму її фахівців і високого рівня компетенції обслуговуючого медичного персоналу, а також забезпечення максимального комфорту пацієнтам.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
просп. Лобановского, 17 на карті
Солом'янський м.Деміївська м.Вокзальна

Медична клініка «Столиця» - це багатопрофільна клініка, де діагностику і лікування проводять висококваліфіковані фахівці різних медичних напрямків. У центрі працює команда професіоналів, яка надає медичні послуги найвищої якості.

Напрямки медичної клініки «Столиця»:

• косметологія;
  • подологія;
  • травматологія;
  • хірургія.

У клініці працює молодий і доброзичливий персонал, який з увагою і турботою ставиться до кожного клієнта клініки. Центр оснащений сучасним обладнанням і матеріалами.

Переваги діагностики та лікування в медичній клініці «Столиця»:

• досвідчені висококваліфіковані фахівці;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • доступні ціни;
  • комфортні умови;
  • сучасне обладнання.
Людмила 25 Квітень 2024
Все було добре, супер! Лікар, Гуліда Анастасія Олегівна, дуже уважна, дуже приємна. Я отримала масу задоволення від спілкування з лікарем. Лікар розумна, фахівець, дуже ввічлива. Лікар надала багато рекомендацій, розказала що робити надалі. Клініка дуже сподобалася, чистенька, гарненька. Візитом в клініку дуже задоволена
Лілія 27 Березень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Було чисто, комфортно, персонал у клініці дуже класний та хороший. Загалом все дуже класно було у самій клініці.
Єлизавета 20 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло чудово.
Марія 19 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Олександра 18 Березень 2024
Сподобалася компетенція лікаря. Лікар, Правда Лариса Леонідівна, все дуже гарно подивилася, прописала лікування, вислухала всі мої скарги, все зрозуміло. Лікуємося вже другий день, стало набагато краще, покращення стану прийшло дуже швидко, тому нас все влаштовує.Персонал клініки дуже привітний, все дуже добре, все спокійно, без зауважень