Медична клініка «Столиця»

Відгуки про клініку Медична клініка «Столиця»

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
Сучасний медичний центр для всієї родини. Медогляди, профогляди, виклик лікаря (терапевта, педіатра, вузьких фахівців) на будинок або в офіс. Прийом ведуть лікарі майже всіх спеціальностей для дітей і дорослих, можна зробити УЗД, ЕКГ, КТ, рентген, мамографію, ендоскопічні дослідження, здати лабораторні аналізи. Денний стаціонар, Нейрохірург, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Травматологія, Урологія, Флебология, Хірургія. Особливістю клініки є комбінація професіоналізму її фахівців і високого рівня компетенції обслуговуючого медичного персоналу, а також забезпечення максимального комфорту пацієнтам.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
просп. Лобановского, 17 на карті
Солом'янський м.Деміївська м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
35 відгуків
Маргарита 06 Вересень 2024
Правда Лариса Леонідівна - Хороший спеціаліст. На візиті була така відкрита, що дуже сподобалося. Все доступно та чітко пояснює, добре аналізує ситуацію яка склалася, вміє гарно спілкуватися з пацієнтами. При потребі може підтримати та заспокоїти. Сама клініка непогана, трішки не подобається що цю клініку важко буває знайти. Якщо точно не знати де знаходиться клініка, можна довго і нудно блукати. Але в принципі клініка сама комфортна та зручна. Є хороше, новітнє обладнання, також дуже хороші спеціалісти працюють у даній клініці. Загальне враження про клініку залишилося позитивне, все дуже сподобалося.
Наталья 02 Вересень 2024
Все гарно в клніці, дякую.
Арсеній 22 Серпень 2024
Хороша, сучасна клініка, достатньо кваліфіковані та хороші лікарі, дуже грамотні, дали хороші й гарні вказівки, та рекомендації з лікування, зауважень до персоналу не було, все було чудово
Маргарита 20 Серпень 2024
Клініка не сподобалася, я не задоволена.
Павло 31 Липень 2024
Були на консультації в офтальмолога Гуліда Анастасії Олегівни, залишились дуже задоволеними, лікарка дуже гарна та професійна, обов'язково звертатимемось до неї ще.
Аліна 18 Липень 2024
 Клініка  дуже сподобалася.
Анна 10 Червень 2024
Все добре було у цій клініці. Все дуже сподобалося.
Ірина 23 Травень 2024
Сподобалася клініка. Все було чудово.
В'ячеслав 21 Травень 2024
Сподобалось взагалі все - й персонал привітний, й послуги надавались навіть краще ніж я розраховував, тому залишився приємно здивований. Візитом залишився повністю задоволеним.
Анна 09 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася.