Клініка професcора Феськова А. М.

Клініка професcора Феськова А. М.

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Репродуктологія Терапія УЗ-діагностика Урологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка професора Феськова О. М.» – сучасний центр репродуктології, в якому можна пройти високоточну діагностику та отримати кваліфіковану лікарську допомогу при проблемах із зачаттям та при захворюваннях щодо гінекології, урології та андрології. На озброєнні лікарів клініки – багаторічний досвід роботи, новітнє обладнання та методики лікування
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул Юлії Здановської 71 Е, ЖК «Сонячна брама»на карті
Голосіївський м.Виставковий центр

«Клініка професора Феськова О. М.» – лікування чоловічого та жіночого безпліддя

«Клініка професора Феськова О. М.» у Києві – філія медичного центру зі спеціалізацією в галузі репродуктології, що вже понад 28 роки успішно працює в Харкові. Працює з осені 2017 року, оснащений найновішим обладнанням і має в своєму розпорядженні команду професіоналів, чиї знання та досвід накопичувалися протягом багатьох років.

Відділення центру:

• ЕКЗ. Для вирішення проблем із зачаттям у центрі використовують внутрішньоматкову інсемінацію спермою чоловіка чи донора, допоміжні технології ІКСІ, ІМСІ та ПІКСІ, а також мононуклеари. Практикуються програми  з донацією яйцеклітин та сперматозоїдів, сурогатного материнства, а також передімплантаційна генетична діагностика. Відсоток сприятливого лікування методом ЕКЗ у клініці дорівнює 45%, після кріопротоколів – до 70%.
  • Лікування безпліддя. Команда висококваліфікованих лікарів спеціалізується на лікуванні чоловічого та жіночого безпліддя, у центрі проводиться  штучне запліднення, каріотипування. Клініка має власний кріобанк, в якому можлива кріоконсервація тканини яєчника, ембріонів і яйцеклітин.
  • Оперативна гінекологія. Для лікування проблем щодо жіночого та чоловічого здоров'я практикуються такі методики: лапароскопія, фертилоскопія, гістероскопія, лапаротомія, хірургічні втручання одного дня.
  • Лікувально-діагностичне. На базі клініки працюють дві лабораторії – клініко-діагностична та генетична, де можна перевірити прохідність маткових труб, пройти генетичні обстеження з високою точністю результатів, усі види ультразвукової діагностики на апараті експертного класу.
  • Урологія та андрологія. У центрі проводяться операції при вроджених патологіях статевого члена, водянках яєчка, кістах придатка яєчка, надають допомогу при фімозі та короткій вуздечці, аденомі простати, простатиті та раку сечового міхура.
  • Спостереження вагітності. Для майбутніх мам у «Клініці професора Феськова О. М.» передбачені такі послуги: спостереження вагітності з ранніх термінів, скринінги при вагітності, допомога при вагітності, що завмерла, фетоплацентарної недостатності та тромбофілії.

Переваги «Клініки професора Феськова О. М.»:

• Комплексний підхід: Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини.
  • Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 28-ми річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.
  • Науковість: Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.
  • Досвід: Понад 28 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.
Марьяна 26 Лютий 2024
На прийомі все було добре. Лікар, Федорченко Олена Анатоліївна, приємна, все гарно розповіла, пояснила. В клініці гарно, чисто, зручно, зауважень до персоналу клініки не було
Оксана 09 Грудень 2021
Лікар дуже уважна, все мені детально розказала. пояснила. Показала і дала рекомендації. Що дуже важливо для мене було. Я дуже вдячна і записалася на повторне прийняття.
Дмитрий 15 Червень 2018
Я всим задоволений, все було добре.