Клініка Гармонія

Відгуки про клініку Клініка Гармонія

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Хірургія ... ще
Клініка «Гармонія» – це клініка сучасної медицини, в якій надається весь спектр послуг пластичної хірургії, дерматокосметології і стоматології, включаючи ексклюзивні послуги та інноваційні методики. У клініці «Гармонія» створено максимальні комфорт і обслуговування, які можна порівняти лише з сервісом кращих готелів. Над усе в клініці «Гармонія» цінуються здоров'я і побажання пацієнта, висока якість послуг, надійність і абсолютна конфіденційність.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пимоненка, 8на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
18 відгуків
Юлия 13 Листопад 2017
Все нормально.
Алена 23 Жовтень 2017
Все было хорошо, четко по времени, никто не опаздывал. Мне все понравилось.
Ирина 30 Серпень 2017
Свои вопросы решу и обязательно в клинику вернусь, знаю ее со дня открытия, обслуживаюсь давно.
Анна 05 Квітень 2017
Четкая работа, клиника понравилась.
Светлана 14 Березень 2017
Всё замечательно, все приветливые.
Мария 13 Жовтень 2016
В клинике не заставили ждать, сразу провели к докторы, все очень добрые, помогут, ответят на любые вопросы, персонал хороший всегда идет на встречу. Комфортная палата с телевизором, вкусная еда, уютный сан узел, все что надо для удобства есть
Наталья 19 Серпень 2016
Все супер!
Виктория 27 Червень 2016
Обратилась в клинику ! Девочки на рецепции очень приветливые, что мне очень понравилось!
Наталия 07 Червень 2016
Все понравилось, все хорошо!
Виолетта 19 Квітень 2016
В день операции, на рецепции, ждала больше часа. Тошнило, т.к натощак. Положили в палату с женщиной, которая всю ночь ужасно храпела. Я просто не спала вообще. Было много переносов даты посещения. Постоянно приходилось передоговариваться на работе.