TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

Відгуки про клініку TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

add_box Алергологія Андрологія Анестезіологія Венерологія Гастроентерологія Генетика ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних палат стаціонара хірургічного та терапевтичного профілю. Дитячий стаціонар, невідкладна допомога.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Композитора Мейтуса, 5на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
103 відгуки
Юрій 18 Квітень 2024
Клініка дуже приємна, сучасна, дуже чиста, дуже сподобалася
Валентина 12 Квітень 2024
Дуже хороший рівень комфорту у цій клініці. Будемо рекомендувати цю клініку іншим. На рецепції дуже хороші, уважні, привітні дівчата. Загалом нам все дуже сподобалося.
Анатолій 10 Квітень 2024
Все було дуже чудово, я задоволений візитом в клініку, зауважень не було
Євген 08 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка.Дякую.
Богдан 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Загалом умови перебування пристойні, видно що у клініці турбуються про комфорт перебування пацієнтів. Дуже швидко все пройшло, прийняли навіть трішки раніше, тому залишилися тільки позитивні враження після візиту в цю клініку.
Олена 03 Квітень 2024
Лікар дуже фахова, професійна, уважна, з турботою відноситься до пацієнтів, я б її рекомендувала для відвідування іншим жінкам, я дуже задоволена, дякую.
Гліб 02 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, дитячий простір гарно налаштовує дитину на прийом, дитині клініка теж дуже сподобалася, враження дуже приємні
Григорій 27 Березень 2024
Дуже комфортна, зручна клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці.
Інна 24 Березень 2024
Клініка чудова, дитина не хотіла йти додому, просила ще трошки побути в клініці. В клініці хороший лікар ортопер-травматолог. Ми всім задоволені
Олександр 23 Березень 2024
Сподобалася клініка.