Киймедікал

Киймедікал

add_box Гінекологія Косметологія Оториноларингологія Пластична хірургія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
КИЙМЕДІКАЛ – це команда професіоналів та однодумців, які об’єднались з метою надання населенню якісної медичної консервативної та хірургічної допомоги. Знання та досвід фахівців дозволяють застосовувати сучасні методи лікування з отриманням гарантовано успішного результату. Мета клініки – діяти в інтересах пацієнта у вирішенні проблем зі здоров'ям. Турбота та увага по відношенню до пацієнтів – це найвища цінність для Киймедікал.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
ул. Вадима Гетьмана 1-Ана карті
Солом'янський м.Шулявська

Киймедікал — це команда професіоналів, яка надає населенню якісну медичну консервативну і хірургічну допомогу. Знання та досвід фахівців дозволяють застосовувати сучасні методи лікування з отриманням гарантовано успішного результату.

У медичному центрі «Киймедікал» пацієнти дорослого і дитячого віку можуть отримати консультацію практично будь-якого фахівця, провести додаткову діагностику і пройти курс лікування.

У медичному центрі Киймедікал представлені наступні відділення:

• Оториноларингологія (лікування різних видів захворювань органів слуху (отити, туговухість), захворювання носа і придаткових пазух, травматичні ушкодження ЛОР-органів);
  • Гінекологія (лікування гінекологічних захворювань, проблем з зачаттям, планування вагітності);
  • Пластична хірургія (проведення ринопластики, риносептопластики, ліпосакції, ліфтингу, отопластики, ліпофілінгу обличчя, мамопластики, ліпосакції та ін.);
  • Амбулаторна хірургія (лікування новоутворень, запальних процесів в м'яких тканинах, захворювань внутрішніх органів);
  • Дерматовенерологія (лікування шкірних висипань будь-якого характеру, зміни кольору шкірних покривів);
  • Косметологія (виконання УЗ чистки обличчя, омолодження шкіри обличчя, шиї, поліпшення кольору шкіри, усунення пігментації);
  • Ультразвукова діагностика (УЗД органів малого таза, щитовидної і паращитовидної залози, молочних залоз, нирок і надниркових залоз, черевної порожнини, м'яких тканин та ін.);
  • Стаціонарні відділення (проведення лікувальних і реабілітаційних заходів пацієнтам в палатах класу люкс і напівлюкс).

Переваги клініки Киймедікал

• Сучасна хірургія європейського рівня
  • Досвідчені лікарі. Досвідчені кваліфіковані лікарі-хірурги, які навчаються і проходять стажування в провідних клініках України та зарубіжжя.
  • Сучасне обладнання. Використання під час оперативного втручання сучасного обладнання, якісних матеріалів і актуальних методик хірургії.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
  • Комфортні палати класу люкс і напівлюкс
  • Надійна турбота. Загальна атмосфера турботи і доброзичливості, зручний для Вас графік роботи створять відчуття комфорту і залишать незмінно сприятливе враження від відвідування закладу.

Вся робота персоналу медичного центру «Киймедікал» спрямована на максимально точну діагностику і ефективне лікування пацієнта.

Анна 20 Квітень 2024
Хороша клініка
Наталія 16 Квітень 2024
Була на консультації в Лобень Сергій Іванович, консультацією та самим візитом в клініку, залишилась задоволеною.
Ілана 14 Квітень 2024
Все було дуже швидко, я приїхала раніше назначеного часу, мене прийняли раніше. Лікар, Диба Андрій Олександрович, вислухав, розібрався в моїй проблемі, назначив лікування. Візитом в клініку я задоволена
Данило 11 Квітень 2024
Клініка хороша, чиста, охайна. Клініка сподобалася
Рімма 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.