КийМедікал

Відгуки про клініку КийМедікал

add_box Гінекологія Косметологія Оториноларингологія Пластична хірургія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
КИЙМЕДІКАЛ – це команда професіоналів та однодумців, які об’єднались з метою надання населенню якісної медичної консервативної та хірургічної допомоги. Знання та досвід фахівців дозволяють застосовувати сучасні методи лікування з отриманням гарантовано успішного результату. Мета клініки – діяти в інтересах пацієнта у вирішенні проблем зі здоров'ям. Турбота та увага по відношенню до пацієнтів – це найвища цінність для Киймедікал.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
ул. Вадима Гетьмана 1-Ана карті
Солом'янський м.Шулявська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
39 відгуків
Юлія 07 Липень 2024
Сподобалась привітність, все було комфортно. Від візиту отримала бажане.
Нестор 23 Червень 2024
Візит в клініку сподобався, прийом відбувся навіть раніше часу, не очікували, це було дуже приємно
Марія 15 Червень 2024
Крута клініка, хороші лікарі
Олександр 11 Червень 2024
Лобань Сергій Іванович - гарний лікар, прийом сподобався, лікар гарно проконсультував
Владислав 06 Червень 2024
Прийомом у лікаря та клінікою задоволений, все було добре, дякую.
Віталій 04 Червень 2024
Клініка чиста, охайна, швидке обслуговування, все було добре
Марина 02 Червень 2024
Була на консультації у ЛОРа Диба Андрій Олександрович, мене усе влаштувало - лікар та працівники клініки були професійними.
Дмитро 17 Травень 2024
Отримав бажане.
Софія 04 Травень 2024
Клініка хороша, має гарний вигляд. Єдине, персонал на ресепшен не завжди можуть надати необхідну інформацію, враження, як перший день працюють
Ольга 03 Травень 2024
Хороше обслуговування, в лікарні працює приємний персонал консультацією в гінеколога Латишева, залишилась задоволеною.