Інститут вен Київ

Відгуки про клініку Інститут вен Київ

Клініка
add_box Флебологія ... ще
«Інститут вен» - це вузькоспеціалізована Флебологічна клініка, яка надає послуги з діагностики та лікування всіх форм варикозної недостатності. В «Інституті вен» проводять ультразвукове (дуплексне) сканування судин нижніх кінцівок, лікування варикозної хвороби з використанням новітніх лазерних методик - лазерної коагуляції, склеротерапії, пінного склерозування, мініфлебектомії
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Дмитрівська, 69на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Любов 17 Квітень 2024
Все было прекрасно, я очень довольна обслуживанием. Доктор, Шаболдіна Христина Сергіївна, хорошо проконсультировала
Олена 26 Березень 2024
Сподобалася клініка
Олена 14 Лютий 2024
Сподобалося у  клініці.Привітний персонал, комфортно, зручно, чисто було. Все пройшло дуже добре. При потребі буду ще звертатися у цю клініку обов'язково.
Олена 18 Жовтень 2023
Толстов Олександр Леонідович - дуже класний, позитивний, знаючий лікар флеболог. Мені сподобалось.
Ольга 15 Грудень 2020
Клиника чистая, красивая, атмосфера дружная. Украшена к Новому Году. Коллектив приятный и приветливый.
Максим 04 Грудень 2020
Сервис , как в пятизвездочной гостинице - все на таком уровне. как и должно быть в солидном заведении, а не какой то шарашкиной конторе. Администратор, очень вежливый и обходительный. Понравилось, что на рецепции крутят орел и решку - пришел заранее, было не скучно ждать своего времени.
Елена 28 Листопад 2020
Клиника очень красивая, чистая, все приветливые и вежливые, сразу же чувствуешь уровень!