Інститут сімейної медицини плюс (Renaissance Technology Clinic)

Інститут сімейної медицини плюс (Renaissance Technology Clinic)

add_box Неврологія Ортопедія Офтальмологія Проктологія Пульмонологія Терапія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільна клініка «замкнутого циклу» і доказової медицини надає послуги висококваліфікованих фахівців, лабораторне та інструментальне обстеження; лікування хронічних захворювань. Базується на принципах консиліуму і партнерства із пацієнтом. Забезпечує мінімізацію необхідності постійного прийому медикаментів за рахунок застосування інноваційних біотехнологічних методів лікування
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Курнатовського, 20/1на карті
Дніпровський м.Чернігівська

Інститут сімейної медицини плюс надає діагностичні послуги лабораторна та інструментальна діагностика;  УЗ-діагностика із зовнішнім і порожнинним УЗД, доплерографія та еластографія, палестезіометрія (дослідження вібраційної чутливості);  електрокардіографія, холтерівський моніторинг.

Основні захворювання, у лікуванні яких досягнуто найбільших успіхів:

• цукровий діабет;
  • хронічна втома;
  • остеохондроз;
  • цироз печінки;
  • сексуальні розлади у чоловіків і жінок;
  • подружнє безпліддя;
  • хронічний біль;
  • запальні хвороби статевої сфери.

Організація роботи клініки побудована на принципі консиліуму, тобто узгоджених дій фахівців різного профілю, що дозволяє домогтися оптимального результату за найкоротші терміни. У лікувальному процесі максимальна увага приділяється застосуванню природних методик із мобілізацією власних резервів організму та мінімумом побічних ефектів.  До таких належить:

• фізіотерапія;
  • хель;
  • остеопатія;
  • дієтотерапія;
  • імунотерапія.

Широке використання інноваційних біотехнологій дозволяє домогтися мінімізації хронічного прийому медикаментів та запобіганню необхідністі хірургічних втручань.

Накопичений досвід дозволяє грунтуватися у протоколах на принципах доказової медицини, а не емпіричному досвіді лікаря, і гарантувати результат не менше 90%.

Лікарі медичного закладу розробили авторські оригінальні методики лікування діабету, вірусних інфекцій, еректильної дисфункції чоловіків, фіброзу і цирозу печінки, артрозу суглобів, нейропатій, що включили в себе усі новітні досягнення медицини.

Таким чином, основними принципами роботи клініки з пацієнтом є:

• доказовість;
  • залученість (комплаентность);
  • ергономічність (максимальний результат в короткі терміни);
  • фармаконезалежність;
  • якість життя.
Анна 07 Липень 2018
Было трудно, найти, нет указателя, также не было терминала.
Григорий 27 Жовтень 2016
Все нормально, все устроило.
Владимир 14 Червень 2016
Почти не ждал на рецепции - оценить сложно. Достаточно комфортные условия. Немного пришлось побродить в поисках клиники так как дом очень большой
Алина 10 Червень 2016
На рецепции, когда я спросила после приема, почему меня не предупредили о том, что мне сделают платную процедуру (я пришла на консультацию), всю вину скинули на DOC.UA, что они должны были это сделать и сама поликлиника ответственности не несет. Мне нужна была другая реакция и справедливый ответ, а не уклонение от него. Когда попросила дать мне чек, они очень удивились, мол, зачем это нужно (по хорошему, если я плачу за что-то, мне необходим чек).
Ирина 16 Березень 2016
Все было просто отлично. быстро, четко никаких проблем.