Інститут проблем терапії, медичний центр

Інститут проблем терапії, медичний центр

add_box Акушерство Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія Рентгенологія ... ще
Медичний центр «Інститут проблем терапії»‎ - це широкопрофільний медичний заклад для всієї родини. Центр працює в таких напрямках як терапія, кардіологія, гастроентерологія, неврологія, гінекологія, урологія, пульмонологія, ендокринологія, дерматологія, ревматологія, дієтологія. Також на базі центру проводиться комплексна діагностика, включаючи лабораторні аналізи.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Михайла Коцюбинського, 8-Ана карті
Шевченківський м.Університет

У 2007 році, на ринку медичних послуг з'явився центр «Інститут проблем терапії», засновниками якого стали висококваліфіковані фахівці, співробітники галузі охорони здоров'я з багаторічним досвідом.

Однією з переваг установи є наявність власного комфортабельного стаціонару і лабораторно-діагностичної бази.

В «Інституті проблем терапії» представлено таке обладнання:

• апарат УЗД - для ультразвукових досліджень;
  • ехокардіограф - для проведення електрокардіографії;
  • прилад для добового моніторування ЕКГ - для проведення моніторування по Холтеру;
  • апарат "Фотек" - для радіохвильової терапії при патологіях шийки матки.
  • німецький апарат "HYPER - MEDOZON COMFORT" - для проведення процедури озонотерапії.

Отже, «Інститут проблем терапії» сьогодні - це:

• повний комплекс медичних послуг на базі однієї установи;
  • новітні технології та діагностичне обладнання, що гарантує достовірний діагноз;
  • висококласні фахівці;
  • визначення важких захворювань на ранній стадії;
  • прийом пацієнтів із захворюваннями будь-якого ступеня складності;
  • гарантія якості та високий рівень сервісу;
  • наявність одномісних палат з високим рівнем оснащеності (клімат - контроль, кнопка виклику мед. персоналу, побутова техніка, санвузол).

В Інституті проблем терапії редставлени послуги за такими напрямками:

• терапевтичне;
  • урологічне;
  • ревматологічне;
  • гінекологічне;
  • гастроентерологічне;
  • діагностичне (лабораторна, інструментальна діагностика).

За час своєї роботи центр отримав визнання пацієнтів, які довірили фахівцям найцінніше - власне здоров'я!

Николай 28 Березень 2018
Все хорошо.
Яна 11 Травень 2015
В клинике хорошая аппаратура, но на рецепции никого не было, когда я пришла.
Ярослав 30 Березень 2015
Клиника находится в старом здании с большими окнами и я бы сказал, что архитектура забавная.
Ольга 18 Березень 2015
У доктора не было собственного кабинета, пришлось перемещаться из одного кабинета в другой.
Зоя 23 Лютий 2015
Было проблематично найти клинику. Персонал дружелюбный, внимательный, люди очень хорошие по отношению к пациентам.