Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

Медичний центр
Гомеопатія

Гомеопатичний центр Дем'яна Попова - це унікальний медичний центр, де об'єднали зусилля різних фахівців для найкращої допомоги пацієнтам. У центрі використовують гомеопатичний метод лікування, КСТ-терапію, психотерапію. У центрі працюють лікарі-гомеопати, послідовники Київської гомеопатичної школи, учні її засновника Дем'яна Володимировича Попова - старшого. Починаючи з 1935 року у Києві він вів свою практику, напрацьовуючи досвід та методику школи. Ці знання розвиваються та з успіхом використовуються для допомоги пацієнтам і на сьогодні ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

вул. Кудрявська, 5 (вхід з Кудрявського узвозу). На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська, м.Золоті ворота, м.Площа Незалежності

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Гомеопатичний центр лікаря Попова названий на честь Дем'яна Володимировича Попова, відомого у  Радянському Союзі гомеопата, який має досвід роботи в сфері нетрадиційної медицини 60 років.  Також, ім'ям цього лікаря названа Гомеопатична школа Києва.

Заснувала центр дочка цього лікаря - Тетяна Дем'янівна. У 1987 році вона, разом з лікарями-однодумцями, працювала в гомеопатичному відділенні госпрозрахункової поліклініки, яка і стала базою для створення гомеопатичного центру у 1990 році.

У центрі займаються двома основними видами діяльності - лікувально-профілактичною діяльністю, освітньою програмою.

Лікувально-профілактична діяльність:

• усі лікарі, які працюють у центрі, мають закінчену вищу освіту, а навчання гомеопатії вони проходили у династії лікарів Попових: Дем'яна Володимировича, Тетяни Дем'янівни. Кожен лікар має власний стиль, як роботи, так і спілкування із пацієнтом. Усіх гомеопатів об'єднує прагнення допомагати людям максимально ефективно, безпечно, м'яко. Фахівці центру лікаря Попова беруть участь і проводять консиліуми, на яких лікарі займаються пошуком правильного шляху лікування складних випадків.

Освітня діяльність:

• перші курси, розраховані на лікарів-гомеопатів, були проведені у 1989 році.  З тих пір і до сьогодні у центрі проходять лекції, як для лікарів, так і для початківців вивчати гомеопатію. Серед слухачів семінарів лікарі з України, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Греції, Угорщини, Литви, Латвії, Молдови, Узбекистану, Казахстану, Грузії.  Лектори на провідних семінарах, мають викладацький досвід у Латвії, Росії, Литві, Угорщині, Швейцарії, Німеччини, Білорусії.  Завдяки участі у навчальних проектах, лікарі центру постійно підвищують кваліфікацію. Також, вони періодично беруть участь в українських та міжнародних конференціях.  У центрі працюють гомеопати-терапевти і гомеопати-педіатри, психотерапевт.  Допомога надається дітям та дорослим.

Ось це далеко не весь перелік захворювань, які ми лікуємо:

• Гінекологія - патологія вагітності, безпліддя, аднексит, ендометрит, фіброміома, мастопатія, порушення циклу
  • Урологія - простатит, аденома передміхурової залози, проблеми потенції, уретрит, пієлонефрит, цистит
  • ЛОР - захворювання - тонзиліт, гайморит, трахеїт, аденоїди, нежить
  • Ендокринна система - захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, різні гормональні порушення
  • Шлунково-кишкові патології - гастрит, холецистит, панкреатит, ентерит, коліт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ферментопатії, дисбактеріоз кишечника
  • Бронхо-легеневі захворювання - бронхіт, бронхіальна астма
  • Психоневрологічні розлади - вегетосудинна дистонія, діенцефальний синдром, неврози, страхи, депресії, нав'язливі стани
  • Шкірні захворювання - алергічні дерматити, екзема, псоріаз, нейродерміт
  • Серцево-судинні захворювання - гіпертонія, серцева недостатність, ішемічна хвороба серця (стенокардія), кардіоневроз
  • Захворювання суглобів - обмінні, ревматичні і подагричні поліартрити, остеохондроз, деформуючий артроз
  • Аутоімунні захворювання
  • Порушення імунітету
  • Алергії
  • Травми і їх негативні наслідки
  • Синдром хронічної втоми

Принципи: професіоналізм, порядність, доброзичливість, щире прагнення допомогти пацієнтові.

Очень понравилось ребенку, в восторге от врача, и сказал что у него никогда такого врача внимательного и заботливого не было. Он был в восторге. Рассказывал всем что он ходил к самому лучшему в мире врачу.

Владислав, 09.08.2019

Мне очень понравилось, не пришлось ожидать, приемлемые цены для пенсионеров - буду обращаться!

Светлана, 28.09.2016

В клинике встретили доброжелательно. Ответили на все вопросы. Во время ожидания можно было попить воды, поиграть с ребенком. Прием начался в назначенное время.

Михаил, 09.08.2016

Маленький уютный кабинет, клиникой назвать трудно. Но все очень комфортно обставлено и на рецепции приветливая девушка.

Леонид, 30.05.2016

Хорошая клиника все удобства есть для ребенка.

Максим, 13.08.2015
Дивитися всі відгуки