Інновація, клініка європейської онкології в с. Лютіж

Відгуки про клініку Інновація, клініка європейської онкології в с. Лютіж

Клініка
add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Онкологічний центр «Інновація» спеціалізується на високоякісному хіміотерапевтичному, радіологічному та хірургічному лікуванні пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Центр «Інновація» розташований в зеленій зоні с. Лютіж. Лікарі центру «Інновація» регулярно підвищують свою кваліфікацію в кращих клініках Німеччини, переймаючи досвід зарубіжних фахівців, отримуючи європейську медичну практику лікування пухлинних захворювань
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:30 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
с. Лютеж, вул. Вітряного, 69ана карті
Київська область м.Героїв Дніпра
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Наталія 03 Листопад 2023
Федосов Артем Едуардович - гарний лікар маммолог. Консультація пройшла чудово
Виктория 03 Січень 2020
Клиника достаточно комфортная и есть много мест где присесть, приветливые администраторы.
Татьяна 09 Грудень 2019
Комфортно, уютно.
Александра 09 Листопад 2018
Все устроило в работе клиники. Осталась довольна.
Татьяна 23 Жовтень 2018
Всем остались довольны, и обслуживанием, и компетентностью.
Валерий 23 Жовтень 2018
Всё хорошо, всё устроило.
Надежда 16 Серпень 2018
Мені довелось чекати на прийом у лікаря. Дякую.
Дмитрий 10 Травень 2018
Не понравились ни квалификация специалистов, ни организация приема. Первое - я приехал на назначенное время, но мой прием был перенесен и я приехал к определенному доктору, но врач тоже был изменен. Второе - мне не были предоставлены все услуги которые оговаривались при записи. Я полностью не удовлетворен клиникой Инновация! Специалисты очень узкой направленности очень не квалифицированны. Обслуживание на минимальном уровне, ужасное отношение к людям.
Татьяна 28 Лютий 2018
Записалась на 15:00, приехала за 15 минут, а на прием попала в 15:30.
Людмила 16 Листопад 2017
Нормальная клиника, Советского образца.
Філії мережі
Все клініки