Гінекологічний центр "НАДІЯ"

Клініка
Акушерство, Гінекологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Сб-Нд: вихідний

вул. Дегтярівська, 48. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Алергологія, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Денний стаціонарще
    • пн-сб 8:30-20:30
    • нд 9:00-18:00

вул. Вячеслава Чорновола, 12. На карті

Шевченківський , Лук'янівська

• Гематологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-пт 8:00-22:00
    • сб-нд 9:00-20:00

вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4. На карті

Шевченківський , Золоті ворота

• Акушерство, Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологіяще
    • сб 9:00-14:00
    • нд вихідний

вул. Саксаганського, 39а. На карті

Шевченківський , Олімпійська, Площа Льва Толстого

• Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Терапія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Стаціонарще
    • сб 9:00-18:00
    • нд пред. запис

вул. Богговутівська, 14. На карті

Шевченківський , Лук'янівська

• Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Неврологія, Ортопедія, Офтальмологія, Рентгенологія, Терапія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Довідкище
    • сб-нд вихідний

вул. Січових Стрільців, 42. На карті

Шевченківський , Лук'янівська, Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Татьяна, 16.09.2020

Иванна, 03.07.2020

Алина, 22.06.2020

Все розповіли є засоби дезінфекції.

Алла, 16.06.2020

Вероника, 13.09.2017

Никакой вывески нет.

Наталья, 11.09.2017

Кира, 04.09.2017

Очень все понравилось, все профессионально, быстро.

Катериана, 25.08.2017

Наталья, 16.08.2017

Наталья, 04.08.2017

Юлия, 28.07.2017

Ирина, 12.05.2017
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.