«Центр Краси й Здоров'я Волос»

«Центр Краси й Здоров'я Волос»

add_box Трихологія ... ще
Центр Краси і Здоров'я Волосся - це медичний центр, в якому приймають фахівці з величезним стажем роботи. Пацієнтам в центрі зможуть запропонувати такі процедури, як: первинну консультацію трихолога; дерматоскопію, лікування волосистої частини шкіри голови; очищення шкіри голови; процедуру для стимулювання росту волосся; лікування різних видів алопеції; лікування себорейного дерматиту; кріотерапію та інші
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Васильківська, 32ана карті
Шевченківський м.Площа Українських Героїв

«Центр Краси й Здоров'я Волосся» - це те місце, де кожен пацієнт, незалежно від того, яка саме проблема з волоссям або шкірою голови його турбує і як давно, знайде розуміння і швидке рішення щодо лікування.

Фахівці

Лікарі «Центру Краси та Здоров'я Волосся» допомагають запобігти і позбутися від жіночого і чоловічого облисіння, різних проблем зі шкірою голови, а також відновлюють ослаблене волосся і стимулюють їх зростання. Всі медичні працівники постійно підвищують свої навички кваліфікації за допомогою різних навчальних курсів, майстер-класів, науково-практичних конференцій. Це дозволяє застосовувати сучасні методики лікування для пацієнтів.

Послуги

Основні послуги «Центру Краси та Здоров'я Волосся»:

• первинна консультація трихолога;
  • дерматоскопія, лікування волосистої частини шкіри голови;
  • очищення шкіри голови;
  • процедура для стимулювання росту волосся;
  • лікування різних видів алопеції;
  • лікування себорейного дерматиту;
  • кріотерапія;
  • лікувальна реконструкція волосся.

У медичному закладі використовують тільки сучасне, сертифіковане обладнання, яке швидко діагностує патологічні зміни. Для медичних процедур використовуються фахівцями якісні препарати, які не викликають побічних ефектів.

«Центр Краси й Здоров'я Волос» піклується про своїх пацієнтів, тому надає медичні послуги на вищому рівні.

Юлія 22 Лютий 2024
Тепло було у цьому кабінеті, зручно. Все пройшло добре.
Марьяна 17 Лютий 2024
Усе сподобалось.
Рокун Юлія Володимирівна 12 Лютий 2024
Добре. Але одразу після прийому пропонували купити догляд і процедури
Олена 30 Січень 2024
Клініка знаходиться в центрі, але ремонт старий у клініці. Хотілося б трішки кращого комфорту.
Тетяна 23 Грудень 2023
Все добре пройшло. Все сподобалось.