Андроцентр в Києві

Андроцентр в Києві

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Голосіївська, 13 Ана карті
Голосіївський м.Голосіївська м.Деміївська

«Андроцентр» - один з перших центрів в Києві, спрямованих на професійну допомогу в лікуванні та корекції патологій і порушень в статевій сфері у чоловіків і жінок.

Фахівці «Андроцентр» в Голосіївському районі мають багаторічний досвід у вирішенні проблем зі здоров'ям в області андрології, урології, гінекології та сексопатології, а також в поліклінічної сфері - гастроентерологія, ендокринологія, дерматологія, неврологія.

Перевагами клініки «Андроцентр» в Києві є наявність досвідчених лікарів вузьких спеціальностей, сучасно обладнане діагностичне відділення, доступна цінова політика.

Напрямки «Андроцентр» в Києві:

• урологія;
  • сексопатологія;
  • гінекологія;
  • хірургія;
  • трихологія;
  • андрологія;
  • дерматовенерологія і ін.

Хвороби, лікування яких проводиться в медичному центрі «Андроцентр» в Києві:

• андрологія: імпотенція, безпліддя чоловіче, хвороба Пейроні, камені в нирках;
  • гастроентерологія: холецистит, гастрит, коліт, виразка шлунка або 12-палої кишки;
  • гінекологія: гормональні порушення, ЗПСШ, жіноче безпліддя, патології шийки матки;
  • дерматовенерологія: екзема, герпес, родимки, бородавки, псоріаз, пухлини, порушення пігментації, вугрі, лишаї, фотодерматит, облисіння, папіломи;
  • маммология: мастит, масталгия, мастопатія, фіброаденома, мастодиния, саркома;
  • неврологія: мігрень, запаморочення, ослаблення пам'яті, безсоння, судоми, травми хребта або голови, хронічна втома;
  • сексологія: імпотенція, викривлення статевого члена, передчасна еякуляція, чоловіче безпліддя;
  • трихологія: випадання волосся, лупа, псоріаз, себорея, свербіж шкіри голови;
  • ендокринологія: цукровий діабет, ожиріння, безпліддя (ендокринне).

Устаткування медичного центру «Андроцентр»:

• кольпоскоп;
  • ультразвукові апарати останнього покоління;
  • Трихологічна камера, що дозволяє вивчити зображення структури шкіри і волосяного покриву, виявити дефекти в структурі волосся і волосяної цибулини.

У «Андроцентр» Голосіївського району кожен пацієнт може бути впевнений в якісній діагностиці та ефективному лікуванні.

Олена 18 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Дуже хороше відношення було зі сторони персоналу. Гарно дуже зустріли, добре мене проконсультували. Все чітко пояснили, доступно все розказали. Загалом ця клініка дуже мені сподобалася.
Віктория 01 Квітень 2024
Гарна клініка, візит до якої мені сподобався.
Ольга 18 Березень 2024
Клініка хороша, персонал привітний
Наталія 07 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре. Було все на найвищому рівні.
Анжеліка 26 Лютий 2024
У клініці дуже привітні дівчата на рецепції. Всюди чисто, дуже тепло та дуже комфортно, добре.
Філії мережі
Все клініки