Astra Dent на Вишгородській

Astra Dent на Вишгородській

Стоматологична клініка
4.7
add_box Стоматологія ... ще
Мережа стоматологій Astra Dent пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне кожного пацієнта кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Вишгородська, 31Ана карті
Оболонський м.Мінська
4.7

Відмінна новина для жителів одного з найбільших житлових масивів Києва — Виноградара: в мережі Astra Dent відкрита 12-та стоматологія за адресою: вул. Вишгородська, 31А!

Цього разу клініка вирішила відійти від традиційного для мережі розташування біля метро. Проте, стоматологія розміщена на перетині двох жвавих магістралей (проспекту Правди і вулиці Вишгородської), тому тут дуже зручна транспортна розв'язка.

В усьому іншому Astra Dent взяла найкраще, що у неї є, від попередніх клінік: новітнє обладнання для діагностики та лікування, а також сучасний дизайн. Хоча, звичайно ж, у цієї клініки є і свої особливості.

Astra Dent на Вишгородській — це:

• 256 м² сучасного простору, розташовані на двох поверхах;
  • 6 кабінетів з панорамними вікнами, обладнані за останнім словом техніки;
  • наявність кімнати відпочинку поруч із хірургічним кабінетом, де пацієнт у разі необхідності може "перевести дух" після оперативного втручання;
  • вигідне розташування для жителів ЖК "Варшавський", "Паркове місто" і "Яскравий";
  • велика кількість денного світла, що налаштовує на гарний настрій і комфортне відвідування стоматолога.
Андрій 22 Листопад 2023
Все пройшло добре, дякую!
Сергей 12 Грудень 2021
Все було приємно та зрозуміло. Мені все сподобалося. Дуже професійний лікар, було приємно спілкуватися.
Філії мережі
Все клініки