Астра дент на Харківській

Відгуки про клініку Астра дент на Харківській

Стоматологична клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
Харківське шосе, 152на карті
Дарницький м.Харківська м.Бориспільська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
42 відгуки
Альона 17 Жовтень 2023
Усе сподобалось - адміністрація уважна, ремонт зубного протеза за приємною ціною.
Олександр 14 Липень 2020
В принципі, все нормально. Запам`яталося, що відразу потрібно заповнювати договір. Просто на консультацію, потрібно якийсь договір заповнювати! В більшості клінік, ти ніякі договори не підписуєш ніколи. Тим більше, що ще не почали лікування, а тобі вже дають підписувати договір.
Ярослав 19 Березень 2020
Все профессионально сделали, нет претензий.
Татьяна 26 Січень 2020
Вежливое обращение, всё очень быстро. Приём понравился.
Даниил 25 Січень 2020
Очень отлично все. Все очень хорошо. Все быстро, комфортно прошло. Замечаний нет. Мне понравилось.
Платон 13 Січень 2020
Отлично проконсультировал, ответил на все интересующие вопросы. Никаких претензий нет. Все отлично.
Валентина 10 Січень 2020
Все нормально, достаточно профессионально, внимательно, достаточно ясно.
Светлана 03 Січень 2020
Доктор специалист, высшей категории, все разъяснил, все рассказал. Доступно. Ясно.
Алена 02 Січень 2020
Все отлично, осмотр сделали бесплатно, рентген снимок бесплатно и записали к другому специалисту.
Виталий 30 Грудень 2019
Доктор - профессионал своего дела. Проконсультировала по снимку, дала рекомендации. Очень доволен визитом.
5 chevron_right
Філії мережі