«Астра Дент» на  Солом'янці

Відгуки про клініку «Астра Дент» на Солом'янці

Стоматологична клініка
add_box Косметологія Ортопедія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Кірпи, 5Бна карті
Солом'янський м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
29 відгуків
Юлія 21 Лютий 2021
Так сталося, що мені повинні були надіслати відразу знімок, а надіслали аж у вечері! Кажуть, якісь технічні неполадки. Але я надіялась на одне, а вийшло трохи по іншому.
Ольга 06 Лютий 2021
Осталась очень довольна приемом! Отличный сервис, великолепный ремонт, современное оборудование, отсутствие навязывания услуг, как это часто бывает в частных клиниках. Профессионализм и вежливость во всем. В общем, рекомендую!
Дмитрий 11 Вересень 2020
Приятно и профессионально. Вполне доволен.
Євгенія 11 Серпень 2020
Не пришлось ждать, все очень быстро. Результаты обследования прислали на почту. Вот только не знаю, как их теперь передать врачу.
Дмитрий 31 Січень 2020
Все нормально, профессионально и комфортно. У меня нет никаких нареканий, абсолютно.
Мария 27 Січень 2020
Очень приятные работники клиники. Осталась очень довольна после консультации. Спасибо!
Татьяна 20 Січень 2020
Качественное оборудование, уютная клиника.
Анна 18 Січень 2020
В клинике чисто, комфортно, доступно. Понравилось, что напоминали о визите. Хорошее расположение клиники, легко добраться. Консультация и объяснения доктора хорошие. Все на высшем уровне.
Александра 15 Січень 2020
Отличное обслуживание. Всё быстро и по делу. Вопросов после посещения не осталось.
Михаил 12 Січень 2020
Я робив тільки знімок. Але в принципі, мене все влаштувало. Обслуговування, мені сподобалося.
1 2 3
Філії мережі