Астра Дент на Оболоні

Відгуки про клініку Астра Дент на Оболоні

add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
Пр-т Героїв Сталінграду, 12Гна карті
Оболонський м.Оболонь
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
156 Відгуки
Мария 22 Вересень 2020
Мене все влаштувало, окрім ціни. Ціна дуже завищена, я знайшла клініку дешевше і буду лікуватись там. Я зробила в клініці КТ. Лікар мене попередив, що її ніде не відкриють. І дійсно, її ніхто не може відкрили. На новому місці мені знову довелося платити за рентген зуба. Я даремно робила КТ. Якось потрібно робити цю діагностику, щоб її можна було прочитати в іншому місці, щоб там не треба було програміста чи айтішника! Загалом, мені не сподобалося!
Полина 31 Липень 2020
Клиникой довольна! Персонал приветливый и позитивный) ))
Анастасия 10 Лютий 2020
Очень вежливый персонал. Клиника очень чистая. Современное оборудование.
Дарья 30 Січень 2020
В клинике все аккуратно чисто, красиво и приветливый персонал.
Виктория 28 Січень 2020
В клинике чистенько и доктор был вежливый.
Дмитро 28 Січень 2020
Лікар Євгенія розповіла всі нюанси по моїм зубам і видала мені план лікування. Знімок зубів, звісно, теж зробив і забрав собі.
Владимир 27 Січень 2020
Отлично встретили, провели, все по времени, всё быстро.
Константин 25 Січень 2020
В клинике все аккуратно, современно; доктор вежливый, все интересно объяснил. Решил продолжать лечение в этой клинике.
Тамара 23 Січень 2020
Визит в клинику был бесполезный. Я делала панорамный снимок, а консультацию я не получила, консультация была непрофессиональной. Я снимок могла сделать в любом месте, смысл мне было ехать туда.
Юлия 18 Січень 2020
В клинике неконфликтный и приветливый персонал. Сделали панорамный снимок, все объяснили. В клинике комфортно и есть игровой уголок для деток.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 chevron_right
Філії мережі