«Астра Дент» на  Солом'янці

«Астра Дент» на Солом'янці

Стоматологична клініка
add_box Косметологія Ортопедія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Кірпи, 5Бна карті
Солом'янський м.Вокзальна

Однаково якісний стоматологічний сервіс доступний в кожній клініці мережі «Astra Dent»: кваліфіковані лікарі, широкий спектр послуг, нове сучасне обладнання від кращих виробників і якісні матеріали.

У «Astra Dent» працюють досвідчені і кваліфіковані стоматологи, пародонтологи, хірурги, імплантології, ортодонти.

У мережі клінік «Astra Dent» пацієнти можуть пройти лікування захворювань ясен і зубів передовими методами - лазерна терапія, плазмоліфтінг, вектор-терапія. Фахівці «Astra Dent» проведуть професійну чистку і відбілювання зубів, знімне та незнімне протезування, вирівнювання і корекцію зубів різними способами, а також ряд інших стоматологічних послуг.

Переваги «Астра Дент»

Особливості лікування в клініці:

• повний комплекс стоматологічних послуг;
  • лікарі клініки регулярно підвищують рівень своєї компетентності, відвідуючи професійні конференції, а також проходячи стажування в Україні і за кордоном.
  • клініка укомплектована обладнанням фірми Sirona (Simens) і застосовує в роботі високоякісні матеріали світових лідерів Dentsply, 3M, EMS.
  • приємна і комфортна атмосфера лікування;
  • сімейна стоматологія: є програми, розроблені для всієї родини.

Відділення клініки Астра Дент розташовані в різних районах Києва. Така географія дозволяє звертатися до найбільш зручної клініки. Можна вибрати найбільш зручний час лікування. У мережі клінік працюють понад 60 лікарів різних спеціалізацій.

Юлія 21 Лютий 2021
Так сталося, що мені повинні були надіслати відразу знімок, а надіслали аж у вечері! Кажуть, якісь технічні неполадки. Але я надіялась на одне, а вийшло трохи по іншому.
Ольга 06 Лютий 2021
Осталась очень довольна приемом! Отличный сервис, великолепный ремонт, современное оборудование, отсутствие навязывания услуг, как это часто бывает в частных клиниках. Профессионализм и вежливость во всем. В общем, рекомендую!
Дмитрий 11 Вересень 2020
Приятно и профессионально. Вполне доволен.
Євгенія 11 Серпень 2020
Не пришлось ждать, все очень быстро. Результаты обследования прислали на почту. Вот только не знаю, как их теперь передать врачу.
Дмитрий 31 Січень 2020
Все нормально, профессионально и комфортно. У меня нет никаких нареканий, абсолютно.
Філії мережі
Все клініки