Астра Дент на Дарниці

Астра Дент на Дарниці

Стоматологична клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
пр-т Миру, 3, ТЦ Дарниця (2-й поверх)на карті
Дарницький м.Чернігівська

Однаково якісний стоматологічний сервіс доступний в кожній клініці мережі «Astra Dent»: кваліфіковані лікарі, широкий спектр послуг, нове сучасне обладнання від кращих виробників і якісні матеріали.

У «Astra Dent» працюють досвідчені і кваліфіковані стоматологи, пародонтологи, хірурги, імплантології, ортодонти.

У мережі клінік «Astra Dent» пацієнти можуть пройти лікування захворювань ясен і зубів передовими методами - лазерна терапія, плазмоліфтінг, вектор-терапія. Фахівці «Astra Dent» проведуть професійну чистку і відбілювання зубів, знімне та незнімне протезування, вирівнювання і корекцію зубів різними способами, а також ряд інших стоматологічних послуг.

Переваги мережі клінік «Astra Dent»:

• використання в роботі новітнього стоматологічного обладнання фірми Sirona (Simens), методик і якісних матеріалів світових лідерів EMS, Dentsply, 3M;
  • відсутність психологічного дискомфорту в процесі терапії, лікарі сприяють комфортній атмосфері і враховують особливості кожної вікової групи, будь-то дитина, дорослий або людина похилого віку;
  • лояльні ціни, які не впливають на якість послуг, що надаються;
  • надання допомоги пацієнтам з медстрахування;
  • кваліфіковані фахівці. Лікарі клінік регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, стажування як в Україні, так і за кордоном, відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, конференції та симпозіуми.
  • вирішення найбільш складних стоматологічних проблем. Фахівці «Astra Dent» розроблять індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта залежно від показань, а також підберуть подальшу профілактику для запобігання розвитку захворювання.
Альона 04 Листопад 2023
Все добре
Евген 15 Жовтень 2023
Клініка має достатньо високий рівень, візит до них мені сподобався.
Руслан 23 Червень 2020
Мені все дуже сподобалося.
Андрій 22 Травень 2020
Прийшлося трохи чекати. Був записаний на 9:30, а прийняли після 10:00
Алена 04 Квітень 2020
Очень хороший врач Марченко М.А. Рекомендую! Добрый, профессиональный и вообще, все супер. Очень хороший врач, на самом деле.
Філії мережі
Все клініки