Astra Dent на Подолі

Відгуки про клініку Astra Dent на Подолі

Стоматологична клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Верхній Вал, 28-30на карті
Подільський м.Контрактова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
54 відгуки
Владислава 15 Березень 2024
Хороша клініка, все дуже сподобалося у клініці. Пройшло все добре.
Костянтин 03 Листопад 2023
Все сподобалось. Рекомендую.
Татьяна 20 Березень 2021
Доктор очень хороший и приятный Но цены не очень
Катерина 30 Листопад 2020
Хорошая клиника, мне удалось попасть к действительно профессиональному докору-стоматологу, который объяснил, как решать проблему мою и дал рекомендации.
София 04 Вересень 2020
В клініці маленьке фоє, і я коли прийшла, там вже були люди. Нам довелося дуже довго чекати. Я зробила КТ все нормально. З якістю не було проблеми. Лікар нічого не казав.Але те що відбувалось на рецепшені це треш. Ми чекали, як в якійсь міській поліклініці. Десь хвилин п'ятнадцять я там сиділа. Люди прийшли до одного лікаря і всі на певний час. Їх записали з проміжком п'ятнадцять хвилин. Люди нервувались. З таймінгом у них погано. Якість послуг висока , но не вийшло з часом. Лікар , яка мене обслуговувала адекватна. Швидко обслужила. Дівчата на рецепшені не справляються.
Андрей 17 Липень 2020
Клиника очень хорошая, доктор хороший, но дорого.
Анастасия 26 Січень 2020
Я записалась на конкретную сумму на услугу. Когда я села в кресло, добавляют дополнительные услуги и сумма получается больше. Оказалось что, полировка это отдельная услуга, и идет отдельно от ультразвуковой чистки, о чем я узнала только в кресле. Об этом стоило предупредить на этапе администрации.
Анна 26 Січень 2020
Все понравилось. Все доступно понятно, детально объяснили. Уделил достаточное время.
Александр 21 Січень 2020
Мне все понравилось. Показалось, что люди на своем месте, профессионалы. Все хорошо.
Богдана 18 Січень 2020
Спеціалісти дуже уважні. Оскільки, у мене процедура була не складна, тому я не можу оцінити рівень кваліфікації. Але в загалом, враження про клініку склалося дуже приємне, хоча я була перший раз, а порівнювати є з чим.
5 6 chevron_right
Філії мережі