Клініка астра дент на Подолі

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Ортопедія, Стоматологія, Хірургія

Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Верхній Вал, 28-30. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Однаково якісний стоматологічний сервіс доступний в кожній клініці мережі «Astra Dent»: кваліфіковані лікарі, широкий спектр послуг, нове сучасне обладнання від кращих виробників і якісні матеріали.

У «Astra Dent» працюють досвідчені і кваліфіковані стоматологи, пародонтологи, хірурги, імплантології, ортодонти.

У мережі клінік «Astra Dent» пацієнти можуть пройти лікування захворювань ясен і зубів передовими методами - лазерна терапія, плазмоліфтінг, вектор-терапія. Фахівці «Astra Dent» проведуть професійну чистку і відбілювання зубів, знімне та незнімне протезування, вирівнювання і корекцію зубів різними способами, а також ряд інших стоматологічних послуг.

Переваги мережі клінік «Astra Dent»:

• використання в роботі новітнього стоматологічного обладнання фірми Sirona (Simens), методик і якісних матеріалів світових лідерів EMS, Dentsply, 3M;
  • відсутність психологічного дискомфорту в процесі терапії, лікарі сприяють комфортній атмосфері і враховують особливості кожної вікової групи, будь-то дитина, дорослий або людина похилого віку;
  • лояльні ціни, які не впливають на якість послуг, що надаються;
  • надання допомоги пацієнтам з медстрахування;
  • кваліфіковані фахівці. Лікарі клінік регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, стажування як в Україні, так і за кордоном, відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, конференції та симпозіуми.
  • вирішення найбільш складних стоматологічних проблем. Фахівці «Astra Dent» розроблять індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта залежно від показань, а також підберуть подальшу профілактику для запобігання розвитку захворювання.

Доктор очень хороший и приятный Но цены не очень

Татьяна, 20.03.2021

Хорошая клиника, мне удалось попасть к действительно профессиональному докору-стоматологу, который объяснил, как решать проблему мою и дал рекомендации.

Катерина, 30.11.2020

В клініці маленьке фоє, і я коли прийшла, там вже були люди. Нам довелося дуже довго чекати. Я зробила КТ все нормально. З якістю не було проблеми. Лікар нічого не казав.Але те що відбувалось на рецепшені це треш. Ми чекали, як в якійсь міській поліклініці. Десь хвилин п'ятнадцять я там сиділа. Люди прийшли до одного лікаря і всі на певний час. Їх записали з проміжком п'ятнадцять хвилин. Люди нервувались. З таймінгом у них погано. Якість послуг висока , но не вийшло з часом. Лікар , яка мене обслуговувала адекватна. Швидко обслужила. Дівчата на рецепшені не справляються.

София, 04.09.2020

Клиника очень хорошая, доктор хороший, но дорого.

Андрей, 17.07.2020

Я записалась на конкретную сумму на услугу. Когда я села в кресло, добавляют дополнительные услуги и сумма получается больше. Оказалось что, полировка это отдельная услуга, и идет отдельно от ультразвуковой чистки, о чем я узнала только в кресле. Об этом стоило предупредить на этапе администрации.

Анастасия, 26.01.2020
Дивитися всі відгуки