Клініка Астра Дент на Борщагівці

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Ортопедія, Стоматологія, Хірургія

Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Якуба Коласа, 17. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Однаково якісний стоматологічний сервіс доступний в кожній клініці мережі «Astra Dent»: кваліфіковані лікарі, широкий спектр послуг, нове сучасне обладнання від кращих виробників і якісні матеріали.

У «Astra Dent» працюють досвідчені і кваліфіковані стоматологи, пародонтологи, хірурги, імплантології, ортодонти.

У мережі клінік «Astra Dent» пацієнти можуть пройти лікування захворювань ясен і зубів передовими методами - лазерна терапія, плазмоліфтінг, вектор-терапія. Фахівці «Astra Dent» проведуть професійну чистку і відбілювання зубів, знімне та незнімне протезування, вирівнювання і корекцію зубів різними способами, а також ряд інших стоматологічних послуг.

Переваги мережі клінік «Astra Dent»:

• використання в роботі новітнього стоматологічного обладнання фірми Sirona (Simens), методик і якісних матеріалів світових лідерів EMS, Dentsply, 3M;
  • відсутність психологічного дискомфорту в процесі терапії, лікарі сприяють комфортній атмосфері і враховують особливості кожної вікової групи, будь-то дитина, дорослий або людина похилого віку;
  • лояльні ціни, які не впливають на якість послуг, що надаються;
  • надання допомоги пацієнтам з медстрахування;
  • кваліфіковані фахівці. Лікарі клінік регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, стажування як в Україні, так і за кордоном, відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, конференції та симпозіуми.
  • вирішення найбільш складних стоматологічних проблем. Фахівці «Astra Dent» розроблять індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта залежно від показань, а також підберуть подальшу профілактику для запобігання розвитку захворювання.

В клинике все  чисто, аккуратно, напоминают пациенту что будет визит. Качество по высшему уровню

Кирилл, 10.12.2020

Хорошие пломбы мне поставили. Качественные услуги.

Лена, 03.04.2020

Скажімо так, достатньо ввічливо все було і кваліфіковано. Діагностика пройшла успішно.

Оксана, 25.03.2020

Очень хороший и внимательный доктор! Рекомендую вам!

Анна, 31.01.2020

Все понравилось, все хорошо. Претензий нет. Вернемся еще обязательно.

Дарья, 27.01.2020
Дивитися всі відгуки