Астра Дент на Святошино

Відгуки про клініку Астра Дент на Святошино

Стоматологична клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Святошинська, 3ана карті
Святошинський м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Любов 05 Березень 2024
Філіч Ігор Володимирович - чудовий лікар, прийом дуже сподобався. Лікар дуже коректний, дуже уважний, все гарно зробив, дав рекомендації. Консультацією задоволена. Клініка теж дуже чудова, сучасна, персонал приємний
Юрій 06 Лютий 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним.
Дмитро 02 Лютий 2024
Очень доволен работой клиники и доктором. Доктор, Силич Игор Леонидович, прекрасный доктор
Юлія 28 Січень 2024
Все добре пройшло.
Дарія 12 Листопад 2023
Все пройшло добре, комфортно. Дякую.
Тимур 21 Березень 2020
Всё по делу, качественно. Визит понравился.
Сергей 13 Березень 2020
Радует чистотой, ухоженностью, современным оборудованием, Спасибо!
Катерина 17 Лютий 2020
Ввічливий персонал, лікар перед діагностикою оглянув, який саме потрібен робити рентген зуба. Все швидко якісно без черг. Клініка охайна. Буду ще звертатись за потреби.
Юлия 26 Січень 2020
Это был мой первый визит в клинику. Клиника понравилась, очень комфортно, чисто, все везде аккуратно. Консультация прошла хорошо. Доктор внимательный, задавал вопросы, много рассказывал, комментировал все что делал.
Оксана 20 Січень 2020
Понравилось и обслуживаниеи качество процедуры чистки зубов, все рассказали, провели процедуру качественно и не больно, результат отличный. Всем рекомендую! И очень приятно что была скидка 50%, хоть и без скидки оно того стоит. Доктор Удовченко Евгений Николаевич отличный специалист, спасибо.
Філії мережі
Все клініки