Дніпро
Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

add_box Венерологія Дерматологія Косметологія Хірургія Дерматоонкологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Медичний центр дерматології і косметології «Єва-Арт» спеціалізується на діагностиці та видаленні шкірних новоутворень, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів. У центрі Єва-Арт застосовуються сучасні та ефективні методики лікування. Центр оснащений новітнім діагностичним та лікувальним обладнанням. Прийом проводять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Михайла Грушевського, 12на карті
Центральний м.Металургів

Медичний центр дерматології та косметології ЕВА-АРТ спеціалізується на діагностиці та видаленні шкірних новоутворень, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів. Прийом проводять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи.

Унікальною особливістю центру Єва-Арт є використання сучасної високоефективної методики лікування ряду дерматозов- фототерапії (УФБ-311 нм).
При наявності підозрілих утворень на шкірі лікарі центру проводять дерматоскопію з можливістю збереження цифрових зображень. За результатами обстеження пацієнту може бути запропоновано видалення новоутворення або динамічне спостереження.

У медичному центрі Єва-Арт лікар-трихолог займається лікуванням різних видів випадіння волосся, а також захворювань волосистої частини голови. У сучасній трихології існує безліч способів, що дозволяють боротися з облисінням. Лікар-трихолог клініки Єва-Арт підбере для Вас найбільш відповідний і ефективний.

Сучасний підрозділ центру - це подологія, спрямована на профілактику захворювань і лікування шкіри стоп і нігтів.
Усі маніпуляції в центрі Єва-Арт виконуються лікарем-подологом, які пройшли відповідну спеціалізацію і мають великий досвід роботи в даному напрямку.

Спектр проблем, які вирішує фахівець подолог, досить широкий. Він включає в себе профілактичні процедури по догляду за стопами і нігтями, лікування таких непростих проблем як врослий ніготь, грибкові інфекції, протезування нігтьових пластин і багато іншого.

Косметологічні послуги в медичному центрі ЕВА-АРТ задовольняють потреби навіть найвибагливішого в естетичній медицині пацієнта. Поєднуючи апаратні методики і косметологічні догляди, масажі і ін'єкційні методики, косметологи нашого центру усувають естетичні дефекти, зморшки, коректують форму обличчя, покращують загальний стан шкіри.

Косметологи нашого центру мають медичну освіту, великий досвід практичної роботи.

Віктор 26 Лютий 2024
Дуже гарна клініка. Комфортно було.
Олена 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.У клініці світло, чисто, сама клініка хороша. Все було  на найвищому рівні.
Ярослава 12 Січень 2024
Задоволена прийомом, лікарка досвідчена, надала рекомендації, дякую.
Дмитро 09 Січень 2024
Зручне розташування клініки.
Денис 05 Грудень 2023
У клініці зручно і комфортно.