Дніпро
Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

Відгуки про клініку Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

add_box Венерологія Дерматологія Косметологія Хірургія Дерматоонкологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Медичний центр дерматології і косметології «Єва-Арт» спеціалізується на діагностиці та видаленні шкірних новоутворень, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів. У центрі Єва-Арт застосовуються сучасні та ефективні методики лікування. Центр оснащений новітнім діагностичним та лікувальним обладнанням. Прийом проводять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Михайла Грушевського, 12на карті
Центральний м.Металургів
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
40 відгуків
Віктор 26 Лютий 2024
Дуже гарна клініка. Комфортно було.
Олена 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.У клініці світло, чисто, сама клініка хороша. Все було  на найвищому рівні.
Ярослава 12 Січень 2024
Задоволена прийомом, лікарка досвідчена, надала рекомендації, дякую.
Дмитро 09 Січень 2024
Зручне розташування клініки.
Денис 05 Грудень 2023
У клініці зручно і комфортно.
Людмила 01 Листопад 2023
Гарна атмосфера, гарно прийняли, скрізь чисто.
Ольга 20 Листопад 2021
Доктор внимательно ко мне отнеслась и помогла решить проблему. Дала рекомендации. И через месяц, я обязательно еще с ней встречусь. Профессиональная и очень ответственная. Мне все очень понравилось!
Андрей 19 Лютий 2021
Гарний лікар,  добре прийняв. Все вислухав, дав гарну пораду. Я повністю задоволений.
Евгения 28 Серпень 2020
Мне все очень понравилось, доктор очень быстро и кратко объяснил всю ситуацию. У меня был всего один сеанс за который она мне объяснила все что, могла объяснить за несколько сеансов. Очень много информации полезной. И в принципе все рекомендации мне подошли. Я довольна.
Анна 24 Червень 2020
Приемом довольна, очень подробно подростку объяснила, даже нарисовала сальные железы. Нам все понравилось.