Вишневе

Акушери-гінекологи в Вишневому

Сьогодні, 17 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Голімбієвська Ольга Сергіївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог першої категорії, проводить поліклінічний прийом жінок, ведення вагітності, діагностику, а також лікування гінекологічних хвороб. У сферу діяльності входить проведення гінекологічних та акушерських операцій (позаматкова вагітність, апоплексія яєчника, кесарів розтин та ін.).
Без районам. Святошин
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Дюміна Анжеліка Анатолієвна на Doc.ua
Анжеліка Анатоліївна спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує відеокольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Лікує захворювання шийки матки, кісти яєчників, ендометріоз, ендометрит та молочницю. Проводить діагностику та лікування безпліддя, роботу з жінками під час менопаузального періоду. Виконує - плазмоліфтинг (PRP) - ппроцедура для покращення чутливості інтимної зони та усунення вікових проблем вульви та піхви. Анжеліка Анатоліївна Член Європейської Асоціації акушерів-гінекологів, входить в ТОП 100 кращих лікарів України.
Без районам. Святошин
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Верховець Тетяна Михайлівна на Doc.ua
31рік досвіду
Гінеколог-репродуктолог, має вищу категорію, займається плануванням сім'ї, питаннями контрацепції, лікуванням невиношування вагітності, безплідного шлюбу, а також хвороб такого профілю, як гінекологічна ендокринологія.
Лікар Акушер-гінеколог Іванченко Наталія Сергіївна на Doc.ua
Займається лікуванням жінок з проблемами в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на післяреанімаційній допомозі новонародженим, спеціально розроблених методиках гомеостазу.
Лікар Акушер-гінеколог Лузан Елена Александровна на Doc.ua
Пульс сімейна клініка
Повторная консультация 400 грн
м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32Ана карті
Без района
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Столяр Ольга Петрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, фахівець в області лікування хвороб жіночої статевої сфери, патологій шийки матки, індивідуального підбору контрацепції, введення, а також видалення внутрішньоматкових спіралей. Проводить переривання вагітності (медикаментозний аборт).