Вишневе

Дитячі лікарі Вишневого

Лікар Ортопед-травматолог Харсіка Сергій Михайлович на Doc.ua
Лікар Дерматовенеролог Гаркавенко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Дерматологія — це моя пристрасть! Я радію, коли можузмінювати життя пацієнтів на краще, допомагаючи їм зберігати здоров'я та красу.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Олесь Андрій Євгенійович на Doc.ua
Консультація від650 грн
Доктор спеціалізується на хірургії та ендоскопії. Проводить операційне втручання різної складності. Лікує такі захворювання, як: геморой, панкреатит, гідраденіт, проктит. Веде прийом для дітей з 12 років
Лікар Уролог Нікіфоров Олег Анатолійович на Doc.ua
4.4
Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Вважаю спеціальність лікаря самою потрібною та гуманною! А наша спеціальність в майбутньому - це відновлення генофонду України в післявоєнний час.
Лікар Акушер-гінеколог Діденко Марина Володимирівна на Doc.ua
4.1
Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Я – лікар акушер-гінеколог, і вже 13 років причетна до таїнства появи на світ нової людини. Моє головне завдання – зберегти і підтримати здоров'я жінки. Мені дуже хотілося, щоб мої пацієнтки розуміли, наскільки вони прекрасні, любили себе ідбали про своє здоров'я. В цьому моє покликання.
Лікар Педіатр Довгань  Сергій  Михайлович на Doc.ua
Консультація від700 грн
Вітаю! Я – лікар-педіатр з 8-річним досвідом роботи, співзасновник сімейної клініки «DIMEDA». Моя головна мета – забезпечувати здоров’я та благополуччя ваших діток.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Педіатр, Неонатолог, Консультант з грудного вигодовування Ровінська  Анна  Олегівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Вітаю! Я – лікар-педіатр з 4-річним досвідом роботи. Чуйна, турботлива та доброзичлива лікарка, яка завжди готова надати кваліфіковану медичну допомогу діткам та поради батькам щодо здоров’я та розвитку їх малюків
Лікар Педіатр Нібак Наталія Василівна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Здоровʼя для людини - найцінніше в житті!! А здоровʼя дитини для батьків – цінніше будь-яких скарбів. Тому я, як лікар-педіатр, прийшла в медицину, щоб допомагати батькам та їхнім дітям проживати найкращі та найцікавіші моменти життя без хвороб і зайвих турбот. Адже коли ти бачиш щасливим і здоровим своїх пацієнтів, ти сам відчуваєш себе щасливим, бо твоя робота принесла комусь значну користь.
Лікар Уролог Ільчишин  Василь  Миколайович на Doc.ua
Консультація від700 грн
Я лікар-уролог та співзасновник сімейної клініки «DIMEDA». Займаюсь лікуванням пацієнтів з урологічною патологією, як дорослих, так і дітей.
Лікар Сімейний лікар Чайченко Артем Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Медицина насправді є найблагородніше з усіх мистецтв.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew