Вишневе

Сторінка 2: Дитячі лікарі Вишневого

Лікар Офтальмолог Івашина Віта Вікторівна на Doc.ua
Офтальмолог веде прийом дорослих і дітей, спеціалізується на діагностиці та лікуванні короткозорості, далекозорості, блефаритах, кератитах, косоокості, запальних та інших захворювань очей. Проводить видалення сторонніх тіл з очей, зняття швів і парабульбарно, субкон'юнктивально ін'єкції
Лікар Педіатр Дєєва Марина В'ячеславівна на Doc.ua
Консультація від890 грн
Досвідчений лікар-педіатр проводить лікування дітей з патологіями травної системи, шкірними захворюваннями, хворобами сечостатевої системи. Діагностує відхилення в розвитку, дає оцінку загального стану здоров'я дитини. Є постійним учасником медичних конференцій і курсів підвищення кваліфікації
Лікар Невролог Таран Людмила Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог, має вищу категорію, фахівець в області лікування енурезу, мігрені, неврозу, дитячого церебрального паралічу. Проводить транвертебральну і транскраніальну мікрополярізацію, володіє методами краніо-сакральної терапії (остеопатичні методи) і ін.
Лікар Педіатр Мовчан Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, кору, коклюшу, краснухи, вітрянки, свинки, скарлатини, отруєнь, дизентерії.
Лікар Офтальмолог Петрусенко Олександра Юріївна на Doc.ua
Проводить профілактичні огляди дітей, діагностує і лікує хвороби, які виникають на повіках (ячмінь, абсцес), кон'юнктивіти різної природи, хвороби рогівки (кератити), судинної оболонки ока. Компетентна в підборі лінз, окулярів, лікуванні косоокості та амбліопії.
Лікар Педіатр Кам'янецька Надія Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, бронхіт, ангіна, коліт, цистит, риніт, пневмонія. Бере участь у педіатричних конференціях і конгресах
Лікар Кардіолог Тимошенко Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить діагностику вроджених патологій серця, працює на апараті УЗД Philips IE 33. Займається лікуванням хвороб серцево-судинної системи у дітей і дорослих.
Лікар Педіатр Гіндіч Юлія Юріївна на Doc.ua
Займається консультуванням, обстеженням і лікуванням дітей, дитячою психологією. Спеціалізується на дитячій невралгії, володіє різними методиками масажу з урахуванням будови дитячого організму.
Лікар Сімейний лікар Нагурня Олександр Анатолійович на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, ангіна, бронхіт, панкреатит, пневмонія, коліт, риніт, цистит. Веде прийом для дітей з 2-х років
Лікар УЗД-фахівець Коваль Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД щитовидної залози, молочних залоз, внутрішніх органів, нирок, сечового міхура, передміхурової залози, органів малого тазу, колінного суглоба
chevron_left 2 3
Показати ще 8 Лікаріautorenew