Вишневе

Педіатри в Вишневому

Лікар Педіатр Крутік Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Консультація від750 грн
Лікар-педіатр першої категорії. Працює за принципами доказової медицини і міжнародних протоколів.
Лікар Педіатр Супрун Анна   Сергіївна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Анна Сергіївна - лікар педіатр. Проводить патронаж новонароджених, планові та профілактичні огляди дітей, консультування батьків з приводу догляду за дитиною, її розвитку, введення прикорму. Анна Сергіївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці хвороб дитячого віку згідно принципів доказової медицини. Діагностує і лікує інфекційні, вірусні або респіраторні захворювання, а також порушення в роботі систем і органів. Проводить вакцинацію дітей згідно календаря профілактичних щеплень.
Лікар Педіатр Дєєва Марина В'ячеславівна на Doc.ua
Консультація від890 грн
Досвідчений лікар-педіатр проводить лікування дітей з патологіями травної системи, шкірними захворюваннями, хворобами сечостатевої системи. Діагностує відхилення в розвитку, дає оцінку загального стану здоров'я дитини. Є постійним учасником медичних конференцій і курсів підвищення кваліфікації
Лікар Педіатр Мовчан Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, кору, коклюшу, краснухи, вітрянки, свинки, скарлатини, отруєнь, дизентерії.
Лікар Педіатр Кам'янецька Надія Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, бронхіт, ангіна, коліт, цистит, риніт, пневмонія. Бере участь у педіатричних конференціях і конгресах
Лікар Педіатр Гіндіч Юлія Юріївна на Doc.ua
Займається консультуванням, обстеженням і лікуванням дітей, дитячою психологією. Спеціалізується на дитячій невралгії, володіє різними методиками масажу з урахуванням будови дитячого організму.
Лікар Педіатр Деева Марина Вячеславовна на Doc.ua
Лікар Педіатр Горянська Марина Геннадіївна на Doc.ua
Доктор Горянська поєднує клінічну практику з науковою на базі кафедри педіатрії (№3) НМУ ім. О.О. Богомольця, фахівець проводить розшифровку даних ЕКГ, добового моніторингу артеріального тиску, визначення і терапію патологій бронхолегеневої системи, органів шлунково-кишкового тракту, нирок, сечового міхура.