Лікар Педіатр, Сімейний лікар Гринишина Галина Георгіївна на Doc.ua

Відгуки про Гринишина Галина Георгіївна

Діагностує та лікує важкі стани у дітей у гострій формі, інфекційно-запальні хвороби у дихальних шляхах. Спеціалізується на лікуванні дисфункцій шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок. сечовивідних шляхів. Також спостерігає дітей із патологією серцево-судинної системи, консультує щодо вибору дієтичного харчування дітей та підлітків. Веде прийом як гастроентеролог для дорослих пацієнтів.

Перевірені відгуки про лікаря 247 відгуків

Максим 26 Березень 2024
Анна 13 Лютий 2024
Все пройшло чудово, дякую.
Ольга 07 Лютий 2024
Всім задоволена, лікарка приємна та досвідчена, все мені детально пояснила, призначила обстеження, дякую.
Анонімно 25 Січень 2024
Хороший лікар. Все добре пройшло.Все супер.
Еліна 22 Січень 2024
Нікіта 06 Січень 2024
Прийомом у лікарки задоволений, найвищий бал, дуже дякую!
Наталія 28 Грудень 2023
Дуже гарний спеціаліст, великий професіонал. Лікар дуже приємна людина, дуже до себе привертає. Лікар завжди знаходить контакт з клієнтами, лікарю можна все розповісти і отримати достатню консультацію
Макар 09 Грудень 2023
Загалом лікар провела консультацію добре, єдине, що одразу сказала, щоб ми зробили аналіз крові з вени, а лаборант була не дуже вмілою, дитина була наляканою, й тільки після цього, Галина Георгіївна запропонувала не такий травмуючий варіант.
Владислав 27 Листопад 2023
Ми ще на зв'язку з лікарем, продовжуємо лікування.
Направлено до клініки
Анонімно 25 Листопад 2023
Візит відбувся за п'ять хвилин, я не встигла нічого запитати, не було навіть виділено двадцяти хвилин. Ми наче запізнювались на поїзд, який вже від'їжджав. В приватній клініці хочеться все виразно проговорити і спокійно все розпитати.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right