Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Яловенко Катерина Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Яловенко Катерина Олексіївна

Кваліфікований акушер-гінеколог і гінеколог-ендокринолог Клініки Вихідного Дня, фахівець з питань жіночого здоров'я і репродуктивної медицини. Лікар більше 10 років працює у сфері гінекології та знає, як допомогти при найскладніших ситуаціях і захворюваннях жіночої репродуктивної системи. Катерина Олексіївна консультує з питань, пов'язаних з настанням менопаузи, надає компетентну консультацію з планування вагітності і лікування гінекологічних захворювань

Перевірені відгуки про лікаря 484 відгуки

Альона 16 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар, було дуже хороше відношення зі сторони лікаря до пацієнтів. Видно що лікар насправді досвідчений фахівець, який добре знає свою справу.
Аліна 11 Квітень 2024
Сподобалось відношення лікаря до моєї проблеми.
Анна 04 Квітень 2024
Уважна та професійна лікарка.
Людмила 04 Квітень 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже хороша, приємна у спілкуванні людина і як фахівець лікар дуже кваліфікований спеціаліст. Я повністю задоволена візитом і самим спеціалістом.
Елаїза 03 Квітень 2024
Лікарка чудова, все пройшло комфортно та на гідному рівні, дякую.
Марина 02 Квітень 2024
Аріна 11 Березень 2024
Дуже сподобався лікар і сам візит. Все було чудово.
Анна 22 Лютий 2024
В цілому все сподобалось.
Ірина 17 Лютий 2024
Все було добре
Ольга 13 Лютий 2024
Лікар дуже уважна, одразу визначила проблему по УЗД, аналізи підтвердили проблему, роботою лікаря задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right