Вінниця

Сторінка 2: Неврологи в Вінниці

Лікар Невролог Ріщук Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій неврології. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику та призначає схему лікування.
Лікар Невролог Тарасюк Василь Кирилович на Doc.ua
41рік досвіду
Василь Кирилович має великий досвід в діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи, судинних захворюваннях головного мозга.Проводіт реабілітаційну медицину після перенесених інсультів, черепно-мозкових травм. Займається консервативним лікуванням остеохондрозу хребта, міжхребетних протрузий і гриж, невритів і невралгії. Доктор володіє методикою паравертебральних і корінцевих знеболюючих блокад.
Лікар Невролог Фальштінський Руслан Вікторович на Doc.ua
Спеціаліст першої категорії, Руслан Вікторович Фальштинський займається діагностикою та лікуванням різних порушень і захворювань головного і спинного мозку, а також периферичної нервової системи, як вроджених, так і набутих.
Лікар Невролог Чабанюк Володимир Володимирович на Doc.ua
Володимир Володимирович займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи. Проводить консультації та огляд, блокади (корінцева блокада, блокади параартикулярно або субфастціально)
Лікар Невролог Лєщєнкова Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - невролог вищої лікарської категорії. Має у своєму розпорядженні значущим досвідом в лікуванні пацієнтів неврологічного профілю. Проводить консультативний прийом, спеціалізується на традиційних методиках терапії неврологічних захворювань.
Лікар Невролог Малик Світлана Леонідівна на Doc.ua
Малик Світлана Леонідівна
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і патологій, як: перинатальне пошкодження ЦНС, різного генезу, затримка моторного і стато-кінетичного розвитку, затримка мовного розвитку, ДЦП, синдром гіперактивної дитини, нервові тики, енурез, гіперкінези, головний біль, епісиндром, епілепсія , міастенія, спадкові захворювання нервової системи (міопатії, миотония, дегенерації), множинний склероз, наслідки ЧМТ, біль в спині, захворювання периферичної нервової системи (неврити, невропатії)
Лікар Невролог Яхно  Валентина Миколаївна на Doc.ua
Валентина Миколаївна лікар невролог вищої категорії. Проводить діагностику та лікування неврологічних захворювань, таких як: головны болі, запаморочення, відчуття тривоги, вегетосудинна дистонія, плексити, радикуліти та ін.
Лікар Невролог Гончарук Людмила Броніславівна на Doc.ua
Невролог вищої категорії, професійні інтереси - лікування тремору, мігрені, больових відчуттів в шиї, спині, грудях, підвищеної стомлюваності, істеричних припадків, епілептичних, генералізованих нападів і ін.
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
Центральний
Лікар Невролог Манжуловський Богдан Олександрович на Doc.ua
Невролог першої категорії, спеціалізується на лікуванні хвороб, що виникають в центральній/периферичній нервовій системі. Виконує паравертебральні/внутрісуглобні блокади, робить ін'єкції лікувальними препаратами.
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
Центральний
3.4
Лікар Невролог Яресько Тарас Віталійович на Doc.ua
Лікар проводить консультації, діагностику, профілактику і лікування хвороб нервової системи. Лікує запаморочення, мігрені, запалення сідничного нерва і т. д.
chevron_left 2 3
Показати ще 5 Лікаріautorenew