Вінниця
Лікар Невролог Присяжнюк  Любов  Вікторівна  на Doc.ua

Відгуки про Присяжнюк Любов Вікторівна

Консультація від600 грн
Має великий досвід роботи у лікуванні неврологічних захворювань у різних медичних закладах. Виконує весь спектр поліклінічних, діагностичних і лікувальних маніпуляцій.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Людмила 13 Червень 2024
Все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую
Людмила 11 Червень 2024
Лікарка молодець, я дуже задоволена, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віктор 30 Квітень 2024
Загалом візит пройшов нормально. Але не дуже сподобалося, що на візит виділено буквально якусь кількість визначеного часу  і не можна більше провести на візиті часу, як би хотілося. Адже завжди виникають якісь додаткові питання і природно хочеться почути на них більш розгорнутіші відповіді. На жаль часу мало, адже вже повинний бути інший пацієнт і лікар не встигає все доступно пояснити.
Віктор 16 Квітень 2024
Лікарка відповіла на усі питання та приділила достатньо часу, тому візитом залишився цілком задоволеним. За потреби, обов'язково, звертатимусь ще.
Іван 05 Березень 2024
Прийом мені сподобався, лікарка досвідчена, детально проконсультувала та на всі мої запитання відповіла, дякую.
Галина 22 Лютий 2024
Все добре пройшло, сподобався лікар.
Владислав 25 Січень 2024
Дуже задоволені лікаркою вона нам дуже сподобалася, як людина та як фахівець, рекомендуємо. Дякуємо!
Артем 23 Листопад 2023
Всё понравилось - всё что ожидал, на что рассчитывал, состоялось, поэтому остался доволен.
Іван 31 Жовтень 2023
Лікар кваліфікований, вилухав, допоміг, задоволений прийомом.
Ганна 17 Серпень 2023

Всі лікарі Вінниця