Вінниця

Сторінка 5: Дитячі лікарі Вінниці

Лікар Сімейний лікар Чернецька  Руслана  Вікторівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Моя мотивація працювати ґрунтується на бажанні допомагати людям. Вдосконалюючи свої знання я отримую задоволення, що вони рятують життя та покращують його якість. Лікарська професія вимагає співчуття і постійного самовдосконалення, та я пишаюся можливістю допомагати суспільству.
Лікар УЗД-фахівець Затайдух  Олена  Володимирівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Моя професія є моїм покликанням допомагати людям один із важливих принципів у ній. Тому образ лікаря в уяві багатьох людей пов’язаний із надією й захистом. Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Дійсно, у багатьох ситуаціях лікар є останньою рятівною інстанцією для хворого
Лікар Педіатр Гуцол  Катерина Михайлівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Наші маленькі відвідувачі обожнюють візити до Катерини, тому що під час них ніколи не буває нудно! Дитина не відчуватиме ніякого страху, адже лікарка має чудовий підхід до кожного маленького пацієнта та завжди у позитивному настрої! Лікування дитини — справа, що потребує багато знань, вмінь та навичок комунікації. Катерина Михайлівна саме та лікарка, яка має усі необхідні ресурси для спостереження та лікування для Вашої дитини!
Лікар УЗД-фахівець Арсенюк Олена Володимирівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося допомагати людям, а найбільше — запобігати погіршенню стану їхнього здоров'я. Саме тому я обрала діагностику, щоб виявляти та запобігати захворюванням на різних етапах розвитку і таким чином сприяти швидкому одужанню.
Лікар Педіатр Борсенко Катерина Михайлівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Лікар – це дуже відповідальна спеціальність, обираючи цей шлях, ти розумієш, що будеш віддавати всі свої сили та натхнення, на те, щоб допомогти маленькому населенню нашої країни. Мені дуже подобається спілкуватись із дітками, знаходити спільну мову із кожним, хто звертається за допомогою. Діти часто потребують особливого підходу та захисту і я намагаюсь їм це забезпечити. Бачити як після твого лікування, маленькі пацієнти одужують, це те заради чого ти обирала цю спеціальність. Завжди є бажання та ціль постійно вчитись, розвиватись, вдосконалювати себе та ставати кращою в педіатрії з кожним днем.
Лікар Реабілітолог Лопатюк  Вадим   Олександрович  на Doc.ua
Консультація
Лікар Отоларинголог Штельмах Галина Костянтинівна на Doc.ua
Консультація від499 грн
Галина Костянтинівна - дитячий лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Здійснює терапію захворювань, пов'язаних з вухами, горлом, носом у дітей. Володіє великим спектром маніпуляцій ЛОР-профілю.
Лікар УЗД-фахівець Коробко Ірина Василівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Ірина Василівна проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів дітям від народження до 16 років
Лікар Педіатр Надкернична Іліна Ігорівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Іліна Ігорівна - лікар загальної практики - сімейної медицини. Проводить консультативний прийом, вакцинацію дітей, складання індивідуального календаря щеплень, профогляди у дітей різних вікових груп, отоскопію
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Діагност Барзак  Надія  Сергіївна  на Doc.ua
Консультація від500 грн
В професійній діяльності керується сучасними і доказовими міжнародними рекомендаціями з урахуванням особливостей здоров’я кожного свого пацієнта. Проводить профілактику, діагностику та лікування усіх найбільш поширених гострих та хронічних захворювань у дорослих та дітей. Галузі, що цікавлять найбільше: -гастроентерологія, -ендокринологія, -медична психологія, психіатрія, психотерапія, -кардіологія. Вважає, що лише завдяки спільним зусиллям команди «пацієнт+лікар» можна досягти якісного результату.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right