Вінниця

Сторінка 5: Дитячі лікарі в Вінниці

Дивитись клініки в Вінниці
Сьогодні, 26 Червня
Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. Доктор веде консультативний прийом пацієнтів. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла (в наявності сучасне медичне обладнання: ЛОР-комбайн, ендоскопія). Займається лікуванням захворювань вуха, горла і носа у дітей і дорослих: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха, аденоїдити, сірчані пробки, зовнішні отити, видалення сторонніх тіл. Виконує процедур
Приватна лікарська практика 36.6
повторный - 120 грн., вызов на дом - 250 грн.
ул. Маяковского, 141на карті
Староміський
Лікар Педіатр Польова Галина Миколаївна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії зі стажем роботи - більше 30 років. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова. Веде спостереження дітей з перших днів життя до 18-ти років. Оцінює розумовий, фізичний розвиток дитини відповідно до віку і статі, дає рекомендації батькам про правильний догляд за дитиною, належне харчування, профілактичні процедури. Діагностує захворювання бронхолегеневої системи, травного тракту, нервової та сечовидільної системи, проявляє інфекційні захворювання. Лікує простудні захворювання та гост
Приватна лікарська практика 36.6
повторно - 120 грн, прием дитей до 1 года - 140 грн., вызов на дом - 250 грн., другої дитини (брат/сестра) - 70 грн., дитини до 1 року - 150 грн.
ул. Маяковского, 141на карті
Староміський
Лікар Педіатр Митрашевська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар педіатр. Проводить огляд і лікування хворих дітей з патологією всіх органів і систем. Володіє отоскопією, пульсоксиметрією. Оформляє і видає мед. документації. Член Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини та ін.
MED OK медичний центр на вул. Ващука
вул. М. Ващука 20 Бна карті
Лікар Психотерапевт, Психолог Короцінська Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Юлія Анатоліївна психотерапевт і тренер особистісного зростання, є магістром психології. Лікар працює з дорослими і дітьми, допомагаючи вирішити індивідуальні та сімейні проблеми, проводить психодіагностику і психокоррекцію емоційних станів і різних порушень в поведінці. Також застосовує сімвол-драму, арт-терапію, інтерпретацію сновидінь, наративну психотерапію.
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
Лікар Психолог Виговська Юлія Вікторівна на Doc.ua
Психолог, консультує сімейні пари, безплідні пари, дітей, вагітних жінок, проводить індивідуальну роботу, спрямовану на лікування депресій, фобій, стресу та ін. Кожен пацієнт для лікаря є цінністю, тому всі свої знання і навички фахівець направляє на порятунок людини від психологічних проблем .
Амадея, центр психо-соціального розвитку
вул. Володарського, 39ана карті
Лікар Офтальмолог Торжинська Світлана Євгеніївна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог (перша категорія), проводить кераторефрактометрію, підбір очкової і контактної корекції, а також здійснює лікування гострих захворювань в дитячій офтальмології, порушень рефракції, косоокості, амбліопії.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Соборній
вул. Соборна, 56на карті
Лікар Ортопед, Ортопед-травматолог  Веремій Олег Андрійович на Doc.ua
Центр-В на вул. Космонавтів
вул. Космонавтів 53на карті
Лікар Психолог Короліщук Надія Василівна на Doc.ua
Здійснює індивідуальні консультації дорослих і дітей. Надає допомогу у вирішенні проблем міжособистісного взаємодії на роботі і в сім'ї, допомагає пережити кризові ситуації, вирішити внутрішні конфлікти (страхи, образи, злість і т. Д.). Проводить сеанси, спрямовані на якісне поліпшення життя пацієнта в будь-який з областей: взаємини, здоров'я, навчання, робота.
Амадея, центр психо-соціального розвитку
вул. Володарського, 39ана карті
Лікар Педіатр Бойчук Денис Віталійович на Doc.ua
Імеда, клініка сучасної медицини
вул. Соборна, 20на карті
Лікар УЗД-фахівець Юрчак Маргарита Ігорівна на Doc.ua
Юрчак Маргарита Ігорівна
Маргарита Юріївна - досвідчений фахівець УЗД-діагностики. Проходила медичне стажування в клініці Ізраїлю «Рамбам». Виконує всі види ультразвукових досліджень дорослим і дітям
Статус
ул. Келецкая, 41на карті
chevron_left
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right